Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondoltam kipróbálom ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam kipróbálom ebben az otthon ülős időszakban ezt a tinder dolgot, hát nincs nagy sikerem. Ennyire nagy elvárásai vannak ott a hölgyeményeknek vagy én vagyok ennyire rusnya? :D

Figyelt kérdés

Feltöltöttem 5 db szerintem tök jó és jó minőségű képet, egyik sem szelfi hanem kirándulós utazásos, ennek ellenére siralmas a helyzet.


Ennyire válogatósak ott a nők vagy csak akkor lenne jobb a helyzet ha lecserélném a fejem?


Privátba szívesen küldök magamról képet mondjatok egy őszinte véleményt nem fogok megsértődni. :D


2020. ápr. 24. 18:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindenkit jobbrahúzol, az algoritmus egy idő után kibszik veled amúgy. Bonyolult lenne elmagyaráznom, de röviden a döntéseid adnak neked egy rangot és utána az alapján kerülsz párba emberekkel. Szóval az eszetlen jobbrahuzgálás helyett tanulj meg te is válogatni, az is segíteni fog valószínűleg.
2020. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Nekem kuldheted :)

2020. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is küldhetsz képet.
2020. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is jöhet. :)
2020. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is küldhetsz!
2020. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Elsőnek.

Épp ezaz, hogy csak azokat húzom jobbra akiknél látom, hogy talán komolyan is gondolják valamennyire a társkeresést. Aki nem jön be vagy látom, hogy csak hirdeti magát azt instant balra.

Szóval nem sok nőt húzok jobbra, első két nap alatt 22 like és 2 pár, aztán az utóbbi két napban szinte a lájkok száma sem növekedett.

2020. ápr. 24. 18:11
 7/34 anonim ***** válasza:
22%

Kb. fél évig voltam fenn volt nagyjából 5 "matchem", abból 1 csaj írt vissza, azzal is kb. 5 mondat után megszakadt a beszélgetés. Szóval igen, ez egy értelmetlen szar alkalmazás. Csak az idődet vesztegeted vele. Ha normális vagy (értsd átlagos) fölösleges próbálkoznod. Ez cak azoknak a "pasiknak" jó akik BMWs, gyúrós, menő csávók és valami tengerparton vagy "menő" helyen pózolnak, szóval látszik, hogy "van" pénzük (legalábbis azt hitetik el).

Nőként meg csak akkor éri meg ha szexkapcsolatra vágysz, vagy netalántán az az álmod, hogy egy ilyen "alfahímmel" dugasd meg magad. Amúgy felejtős...

2020. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
64%
Jöhet :)
2020. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
A Tinder nekem is lenyomta az önbizalmamat, azelőtt soha nem ott csajoztam, én is az otthon ülés miatt regisztráltam fel. Szerintem nagyobb az esélye, hogy találsz valakit, ha random utcán vagy buszon odamesz(ha ennek vége) és elkezdesz vele beszélgetni, mintha Tinderen húzogatnád őket jobbra-balra
2020. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is kuldhetsz. :)
2020. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!