Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondoltam kipróbálom ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam kipróbálom ebben az otthon ülős időszakban ezt a tinder dolgot, hát nincs nagy sikerem. Ennyire nagy elvárásai vannak ott a hölgyeményeknek vagy én vagyok ennyire rusnya? :D

Figyelt kérdés

Feltöltöttem 5 db szerintem tök jó és jó minőségű képet, egyik sem szelfi hanem kirándulós utazásos, ennek ellenére siralmas a helyzet.


Ennyire válogatósak ott a nők vagy csak akkor lenne jobb a helyzet ha lecserélném a fejem?


Privátba szívesen küldök magamról képet mondjatok egy őszinte véleményt nem fogok megsértődni. :D


2020. ápr. 24. 18:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%

nem hiszem,hogy csal alfáknak és ilyen olyan helyes pasiknak való a tinder. a barátom mesélte,hogy fent volt 2 hónapig szakítása után és 3 lány jött össze pár nap alatt és ők kérték kifejezetten,hogy csak szex...az egyikkel meg pár hétig járt is. Pedig a barátomnak kocsija sincs és nagyon messze áll a kigyúrt pasitól :D nem is az húú de helyes,persze nekem iszonyatosan bejön,de nem rá mondják,hogy Brad Pitt :d

szóval hajrá,kitartást lesz ez jobb is,csak tedd oda magad.

2020. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
1 haverom ott ismerkedett meg a jelenlegi barátnőjével 2 éve és nagyon jól megvannak. Ő pl. kifogott egy aranyos lányt. Szóval biztos vannak normálisak is, de ez alapján a pár nap alapján lehetetlennek tűnik számomra. :D
2020. ápr. 24. 18:25
 13/34 anonim ***** válasza:
46%

Készíts egy olyan képet, ahol guggolsz egy x5ös előtt.


Majd láss csodát :D

2020. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
64%
Küldjetsz nekem is! Nekem jó tapasztalatom volt a Tinderrel, mondok véleményt szívesen.
2020. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%

Küldhetsz nekem is képet :)

26/N

2020. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:

13. Ja lehet úgy egyél könnyebben menne a dolog. :D


Akinek küldtem képet és nem tud visszaírni, ide leírhatná a véleményét, spamelés miatt letiltott a rendszer.

2020. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
60%
Vannak fent normális lányok,akik nem a kigyúrt majmokra hajtanak.:)
2020. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%
na? vállalható a kérdező, vagy a csajoknak van igaza :)
2020. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon is vállalható, sőt.
2020. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is küldj képet :)

22l

2020. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!