Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves átlagos férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves átlagos férfiként melyik korosztálynál érdemes próbálkozni, ha az átlag 20 éves lánynak több száz udvarlója van, így szinte esélytelen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 20:24
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Jóhát ha nem vagy társkeresőkön hova várod a leveleket, a postaládádba, meg hogy becsöngetnek a pasik hozzád? Ha felmész egy átlagos képpel két-három társkeresőre neked is lesz csomó udvarlód. Meg ha majd lemész egy discoba, vagy kocsmába egy este többen jönnek oda hozzád, mint ez az pár amit írsz.
2020. ápr. 27. 13:00
 22/32 anonim ***** válasza:
23%

6

Na persze ezért van ennyi depressziós lelkileg tönkrement fiatal nő. Mert aztán annyira jó hogy a hozzájuk illőek berezelnek, a szexéhes idősebbek meg csak használni akarják őket menőzésből. Közben ott van a hülye apjuk, anyjuk, családtagjaik, azokkal is kell küzdeni, mert mindig van valami nyavalyájuk, és az iskola, az anyagi gondok. Aztán meg elkezdenek szedni valamit, defektesnek vannak nyilvánítva. Nők tömegeivel ez történik. A férfiak nagy része tárgyként kezeli a nőket, észre se veszik miben élnek.

2020. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Én sem kellek senkinek, mondjuk én átlag alatti, ronda kinézettel rendelkezem. Rossz, feminin arc, rossz test.

A személyiségem sem egy durranás: nagyon unalmas vagyok, ráadásul autista.


Egyébként egyetemre járok.

Írj pm

20F

2020. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
55%

Honnan a phaszból szeditek ezt a több száz udvarlót? A világon nincs annyi srác! Másrészt semmi komolysága nincs az olyanoknak, akik egyszerre sok száz lányt szédítenek. (máshogy nem jönne ki a több száz udvarló.)


Honnan a francból szeditek, hogy az a férfi aki jól néz ki, csak dugni akar és amúgy egy emberi hulladék, míg a ronda pasik tökéletesek? Mindne nap előjön ez itt, csak éppen rohadtul nem igaz.

2020. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

#24

Lehet nem vagyunk tökéletesek, de a boldogsághoz nekünk is megvan a jogunk.

2020. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
53%
Semmihez nincsen jogod max ahhoz hogy kimenj a konyhába és elmosogassál. Mikor dolgoztál utoljára effektíven? Dolgozzál már valami mielőtt ráesik a nagy fejed a térdedre mert annyi izmod nincs hogy megtartsad magadat, csak a jogaidról elmélkedsz.
2020. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Érdekes kettős mérce, az fix. Senki sem szenvedni született a Földre - szerintem.

Miből gondolod, hogy nem dolgozom? A munka és a magánélet két különböző dolog.

2020. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A 20 ev körüli fiú rokonaimnak mindnek van barátnője, pedig átlagos pasik. Ennyit erről .
2020. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Azért lásd be hogy elég hülyén hangzik ez a boldogsághoz való jog - más kárára. Ha mindkettőtöknek jó, lesz kapcsolatod, ha csak neked lenne jó, akkor meg nincsen jogod követelőzni mástól. Mosogatni pedig munka mellett is kell :)
2020. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem látom be.

Senki nem szabad örök magányra kárhoztasson csak azért, mert introvertált, autista, ronda stb.

Egyébként meg te is más kárára vagy boldog, hisz ahol nyertesek vannak, ott vesztesek is................

Igen, utópisztikusan gondolkodom. Többször elkalapált már engem az élet.

Mosogatni meg szoktam, nem értem hogy ez miért releváns. Poénkodni akarsz, vagy alázni? Semmi értelme, a véleményem nem változik.

2020. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!