Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni olasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni olasz férfiakkal?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Tudsz olaszul, kérdező?
2020. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Korházban
2020. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban
2020. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Alaszkában.
2020. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Karanténban.
2020. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Én egy milánói nyelvtanfolyamon ismertem meg az olasz barátomat, majd egy évvel később ide is költöztem.

Mondjuk Budapesten gyakran hallottam olaszokat, de kétlem, hogy egy helyre tömörülnének.

2020. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Pizzazoba, vagy spagetti barba. Vagy az aldiba a paradicsomos pult mellett. Gondold el mit csinalna egy olasz, gondolkodj az ok fejukkel ez ra fogsz jonni hogy hol vannak.
2020. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most tanulok olaszul, alapokat, néhány kifejezést, mondatot tudok mondani.


Amúgy biztos a pizzázók környékén lesznek olaszok.. :DD Ők inkább megsütik maguknak a paradicsomszószos mozzarellás pizzát.


1X voltam Olaszországban és nem csak a tájak bűvöltek el. Azon kívül 2 olasszal taliztam Budapesten, Tinderen keresztül.

Azzal az a baj, hogy csak szexet keresnek. De én árkapcsolatra vágyom.

2020. ápr. 27. 22:41
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Akkor tanulj meg olaszul, költözz oda, élj úgy, mint a többi olasz és akkor majd menni fog. De amíg te kvázi egy olaszok iránt rajongó fangörl vagy, addig csak kihasználni fognak, mert tudják, hogy lehet.
2020. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt olaszországi maszekom és egyszer kérdeztem, miért nem szedett össze valami jó csávót. Mondta, hogy ott teljesen normális a másik háta mögött keffentyűzni hímtaggal rendelekzők körében és ez neki nem fér bele az értékrendjébe. Úgyhogy én azért átgondolnám még egyszer ezt a dolgot.
2020. ápr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!