Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy értelmiségi, művelt nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy értelmiségi, művelt nő érdeklődését hogy lehet felkelteni?

Figyelt kérdés
Látásból ismerek egy nőt. Röviden jellemezve nagyon szép, emellett könyvet ír, jártas a kultúrában és a történelemben, szerény és kedves, nyitott személyiség. Találkozni akarok vele, ezt elhatároztam, lett is volna mostanában egy könyvbemutatója (nem celeb a nő, ne értsétek félre, de azért van pár rajongója, én nem tartozom közéjük), csakhogy a járvány miatt törólték. Így most várok egy újabb alkalomra. Viszont most belegondolva rájöttem hogy ha találkoznék vele, sem tudom mivel nyűgözzem le? Gondolom egy ilyen kifinomult nőt csak elijeszt a kockahas villantás és izompólóban feszengés, ahogy a bunkó, durva, rosszfiús stílus is. Vagy titkon ők is erre "nedvesednek"? Én csak a sznobságom miatt járok színházba, múzeumba, stb helyekre, valamilyen szinten persze érdekelnek is de nem tudnék erről hosszasan eszmét cserélni valakivel. De akkor mégis, mit tehetnék?
2020. ápr. 29. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk úgy hogy nem ilyen buta szöveget nyomsz hogy "nedvesednek". Ez kicsit sem férfias duma, hanem full ciki.
2020. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Elolvasod a konyvet es rairsz az elerhetosegen h szomoruan vetted tudomasul h elmaradt az olvasoi talalkozo, mikor lehet dedikaltatni, talalkozni vele szemelyesen, meg felteszel par okos kerdest a konyvebol.
2020. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be neki a tested alapvető formája, akkor hiába villantgatod a gagyi kockahasadat az izompólódban. Ő is gondolom olyan pasit akar aki az ő ízlésének megfelel nem egy kockahasat egy számára gagyi pasin. Nyilván testileg lelkileg kell hogy tetsszél neki, azt meg ki kell tapasztalni mi tetszik neki, legjobban akkor jársz ha önmagadat adod.
2020. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért az nem gagyi kockahas de mindegy, értem. A 2es válaszoló nagyon jó tippet adott, ami talán még müködhet is. Persze az is igaz hogy végül is a személyiségem és a kúlsőm fogja lenyűgözni. Mindenesetre kösz!
2020. ápr. 30. 00:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb hagyd ki ezt a nőt,keress hozzad valót!
2020. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Csak ugy, hogy oszinten magad adod. Mert azon atlat, ha probalsz lepest tartani, es az szanalmas, hidd el. Sokkal tobb eselye van, ha van esely, hogy egy bikat akar, vagy egy csiszolatlan nyers... gyemantot, feldragakovet, mittudomen.

Komolyan mondom, epp aki tenyleg muvelt es kifinomult, az egy felmondatbol kiszurja, hogy a masik nem az. Annal rosszabb pedig nincs, mint marhasagokat lokni.

2020. ápr. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne erőlködj, igaza volt az előttem szólónak keresgess a saját nívód között jobban jártok mindketten. :)
2020. ápr. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Ugyanmár az ilyen "művelt" nők is ugyanazt akarják max. maguknak sem vallják be. Ugyanolyan ösztönlények, mint bármelyik másik nő.
2020. ápr. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az esete, ne erőlködj.
2020. ápr. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Az értelmesebb nők is ugyanúgy ösztönlények, a hormonjaik felülírják a józan észt. Ők is ugyanúgy a jóképű, izmos, magas férfiakra és a bunkó, rosszfiús stílusra buknak.
2020. ápr. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!