Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az értelmiségi nők elvárják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az értelmiségi nők elvárják partnerüktől, hogy iskolázott legyen?

Figyelt kérdés
#szerelem , #csajozás , #párkapcsolat , #nők
2020. márc. 23. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Én anno a főiskola kezdetén úgy voltam vele, hogy talán abból lenne jobb, hogy ez nem lenne vitatéma, és nem érezné talán a másik magát kellemetlenül, hogy nekem diplomám van, neki pedig annál kevesebb. Azóta eltelt több, mint egy évtized, és sajnos ember tervez, Isten végez. 12 éve vagyunk együtt, ő elfogadta, hogy okosabb vagyok, de ez nem veszít senkinek sem az értékéből. Sőt ma már egy szakmunkás sokszor jobban keres, mint egy diplomás nő.
2020. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%

A többség igen de nem mondható el mindenkire. Mérnökök igenis szeretik ha a nő iskolázatlan plázapi&sa külsejű ott a Fecso-Vasvári Vivien páros meg sok hasonló ismeretlen pár

Orvosok is szeretik ha a nő kevésbé iskolázott.


Kivétel képeznek ez alól a diplomás pályakezdők akik inkább a hasonlóan iskolázott körülbelül diplomás társat keresik hogy közösen megosztva a költségeket el tudjanak indulni az életben.

Később ha jól megy és meggazdagodnak lelépnek valami fiatal pipivel.

2020. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
hozzájuk hasonlóan*
2020. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

#2 mérnökként kikérem magamnak, hogy a barátnőmnél elvárás legyen h butább legyen

Hosszú távú kapcsolatra el nem tudnék képzelni nem egyetemet végzettet, megkockáztatom a büfészakosok is kiesnek.

2020. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

2-es válaszoló. Ennyi sületlenséget hogy sikerült besűrítened egy kommentbe?


Másrészt Vasvári Vivien és Fecsó már nincsenek is együtt.

2020. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Bocsika, de Vasvári Viviennek van diplomája és amellett fogtechnikus is.
2020. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. A párom is alulképzett hozzám képest. De ezt még leírni is csúnya volt, mert a szememben olyannyira értékes, hogy simán felnézek rá. Nagyon tájékozott és nagyon jó beszédpartner. Nekem folyamatosan zsong a fejem a gondolatoktól, ötletektől és olyan társat akartam, akit ez nem untat, nem fáraszt, mitöbb, részt tud velem venni ebben. Ő ilyen és ezt nem a papírja határozza meg. De több embert ismerek diploma nélkül vagy sima alapszakos egyetemistaként, akivel valahogy nem megy a beszélgetés. Elunom magam. Túl egyszerű és nem elég komplex a legtöbb ilyen ember. Ami más esetben nem zavarna, de úgy, hogy ideális esetben mégis csak ezzel az emberrel töltöm az életem nagy részét.... Hááát...
2020. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
A párom mérnök. Én is. És nem jönnek be neki a buta plaza pitsak.
2020. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Két diplomás nőként igen, elvárom hogy a párom is legalább egy diplomát fel tudjon mutatni. Nem a diploma a lényeg valóban, de ahhoz hogy értelmesen el tudjunk társalogni a világ dolgait illetően, számomra fontos ez is. Nem azt mondom hogy egy sima érettségizett férfival nem lehet, de nagyon kevés olyan van, aki műveli magát, olvas és tájékozott.
2020. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire?

Nekem van két diplomám (alapszak és mesterszak) és ősszel kezdem a második alapszakom. Talán ha unatkozó nyugdíjas leszek, csinálok még valamit, de egyelőre ennyi a terv.


Páromnak egy diplomája van, még egyetemista volt, mikor megismertem.


Ilyen alapon igen, kevésbé képzett, mint én, egyébként meg senki le se szarja (én főleg), mert ilyen szinteken már nincs különbség. Egy szakmunkásnál elgondolkodnék.

2020. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!