Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek egy értelmiségi fiúnál mennyi esélye van egy betanított munkás lánynak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Persze,a gondok akkor jönnek amikor a két baráti társaság találkozik..
2019. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Sokkal több mint ha fordítva lenne.
2019. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Egy diplomás nő nem jönne össze betanított munkás férfivel.

Viszont fordítva, simán.

2019. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Ideig-óráig működhet, mert tényleg lehet lila köd meg szenvedély.

De a tapasztalat azt mutatja, hogy hosszú távon nem fog működni.

Más értékrend, más érdeklődési kör, más igények.

A pénz pedig sajnos nagy úr.

Persze ha nagy a szerelem, akkor szerintem a közös kassza alap, de idővel ellentéteket fog szülni, hogy ő 3x annyit tesz be a közösbe, mint te.

Más körökben mozog, öltönyös társaságba jár, diplomája van.

Te pedig 3 műszakba jársz, és nem akarok senkit ledegradálni, de ha még saját magánál is alacsonyabb szintűekkel van összezárva éveken át, akkor lesüllyed az ő szintjükre.

Egy gyárba, ahová elég a 8 általános, nem tudsz értlemes beszélgetéseket folytatni pl. színházról, mert az értelmi szint az lesz, hogy Sanyi má' megin' részegen ment haza, oszt' Mari véresre karmolta az arcát.

Szerencsére nem ilyen helyen dolgozom, de hidd el, hogy így működik, hatással van rád az a közeg, amiben élsz, és ezt nem nagyon lehet kikerülni.

Ugyanez fentebb is igaz, ha jobb körögbe tudsz bekerülni, megismersz egy csomó befolyásos embert a szakmában, építed a kapcsolatokat, és ez idővel még jobb helyzetet eredményezhet, jobb állást, több pénzt.

A szakadék köztetek egyre nagyobb lenne.

Nem mondom, hogy csak így történhet, de az esetek nagy részére ez igaz.

2019. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jobb az átlagosnál.
2019. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

#4


Szerintem meg túlságosan degradálod a gyárban dolgozókat, kb az utcaseprő közmunkás cigánnyal azonosítod.

Nálunk senki nincs 8 osztállyal, szakma vagy érettségi mindenkinek van és sajnos vannak páran diplomával is.

Van 1-2 gyökér persze, olyan akit leírsz, de azok még onnan is kihullanak, mert kb bármiféle munkára alkalmatlanok.

2019. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem t'om, velem sem lehetne színházról beszélni pedig "értelmiségi" vagyok (le tudom például írni helyesen azt hogy körökbe), öltönyös helyekre járok, nyelveket beszélek, felelős pozícióban dolgozom. Színházban utoljára középiskolában kötelező volt évente egyszer elmenni, de ennyi. Szerintem hülyeség ez a szakadék az értelmiségi és a nem értelmiségi között szemlélet, én például szót értek ugyanúgy egy gyári munkással mint egy ügyvezetővel (különben aki gyárban dolgozik 3 műszakban az sem feltétlenül a cigánysorról kérül oda 6 általánossal)
2019. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben sajnos.


A legnagyobb gond az IDŐBEOSZTÁS. 3 műszak, hétvége, éjszaka, esetleg ünnepnap is... :(


De egy diplomás, ügyeleti beosztásban dolgozó, pl.: orvos, rendőr, IT,...szakemberrel sem könnyű, ha te egy 9-16-ig, csak hétköznap melóban dolgozol, főleg, ha gyerek is van...esetleg másodállás is.

2019. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
A reális kérdés az, hogy egy értelmiségi fiúNAK mennyi esélye van a betanított munkás lányNÁL? - lásd manapság a nők irreálosan magas pénzéhségét.
2019. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerős körben, létesítmény igazgató férfi ,a párja pedig pénztáros volt, együtt vannak kb 25 éve ,már van 3 gyerekük. Akkor még nem volt ilyen pozíciója a férfinek amikor megismerték egymást. Viszont az egzisztenciális különbségek jelen voltak.
2019. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!