Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értelmiségi (orvos, ügyvéd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi (orvos, ügyvéd, mérnök) akármi nőkkel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már az insta profilnál messzebb nem látó öntelt hulladék nőkből. Lehet nekem nagyok az igényeim... szeretnék egy nővel értelmesen társalogni. Tudom a végzettség nem minden hátha ad egy kis szűrést :D

2020. jan. 29. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem például rohadtul nem volt egyetem, munka és edzés mellett időm máshol ismerkedni, csak Tindereztem.

Nem tudom, hogy melyik papírom számít értelmiséginek a három közül(mondjuk van közte mérnöki), de nem szeretek időt pazarolni azzal, hogy eljárkálok tök értelmetlen okból valahova... Például ismerkedni. Aki megfogott Tinderen, azt méltattam találkozóra 1-2 hónap után, egyébként meg megvolt a magam élete a magam gondjaival, amiben egy kapcsolat csak opcionális volt.

2020. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem a diploma fog adni megfelelő érzelmi érzékenységet és normális értékrendet, maximum csak szakmai tudást. Mutogatni magát azzal és anélkül is tudja valaki instán.

Hidd el, diplomás férfinél is tapasztaltam már hogy előadás helyett máshova kellett volna beülnie egy órára.

21L

2020. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
En igaz nem ugyved lettem de jogi karon tanultam :)
2020. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Adott egyetemek, kórházak, rendelők, ügyvédi/mérnöki irodák környékén az utcán, kávézókban, éttermekben például.


De gondolom te is az adott szakmák közül valamelyiket végzed, ugye?

2020. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Tinder, ott csak ők vannak kb.
2020. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanott, ahol más nőkkel is. Az orvos, jogász, mérnök nők sem ufók, kB. ugyanazt csináljak szabadidejükben, mint a többi ember.

Orvos vagyok, a jelenlegi páromat egy túrán ismertem meg. Az előzőt itt, gyakorin. Szintén orvos barátnőm elkezdett salsázni, ott ismerkedett össze a - most már- férjével. A másik orvos ismerősöm Tinderen jött össze a jelenlegi párjával. Egy csomóan vannak, akik még egyetemen jöttek össze, és elég sokan, akik a munkahelyen.

2020. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
Az orvos, ügyvéd stb nők pont hogy a legfelszínesebbek...
2020. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ügyvéd (még), de jogász.

Amúgy Tinderen elég sok orvos, mérnök, jogász van fenn. :D

2020. jan. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mérnök leszek egyszer majd ha végre sikerül elvegeznem az egyetemet😂 (ez a 3.evem, meg 2 van de úgy érzem sose lesz vege) de a barátom orvos lesz majd (most diplomazik) 3 éve vagyunk együtt és bár nem ez a kérdés de azért leirom mi hogyan ismerkedtünk meg, igazából semmi különös a húga ugyanarra a szakra járt mint en, vele jobba lettünk, kialakult egy baráti társaság így sokszor láttam a bátyját. Meglátásom szerint egy orvos, ügyvéd, mérnök, nem fog osszejonni egy műköröm epitovel vagy egy személyiedzovel, csakis orvossal, ügyvéddel vagy mérnökkel, ez persze nem azt jelenti hogy ők együtt is fognak maradni örökre, de ha te nem vagy egy közülük ne akarj velük ismerkedni
2022. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!