Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért erőltetik sokan ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik sokan ezt a "legyen a két ember egykorú" dolgot, amikor a velem egykorú lányok simán a 3-5, vagy még több évvel idősebb srácokat akarják?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mindegyik, de egy jelentős részük igen. Ahol pedig egykorúak a párok, a lányok ott is rengetegszer csak a top velük egykorú sráccal jönnek össze (osztály menője, stb).


Na de aztán meg jön a b*@szogatás, hogy miért fiatalabb lányokkal ismerkedsz, mi közöd (nekem például) a 16 évesekhez, stb. De hát a lányok is simán első sorban az idősebb srácok iránt érdeklődnek. A velem kb egykorú csaj ismerőseim többségének is inkább 3-4 évvel idősebb barátja van. Most már azt nézem az is egész gyakori, hogy 20-21 éves lányok 25-27 éves srácokkal vannak együtt kapcsolatban, erre is több példát tudok.

De én hagyjam békén a 16 éveseket, miközben ők még gyerekek, meg ilyen hülyeségeket hallok. Az a kérdésem, hogy ezek a dolgok, ezek az ellentétek honnan fakadnak? Hogy a gonosz srácok ráhajtanak a fiatal csajokra. De közben pedig a fiatal csajok is nagyon akarják azt.

20/F


2020. ápr. 30. 08:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A "korban hozzá illő" nem egykorút jelent, hanem körülbelül 3/- 5 évet.
2020. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam: +/- 5
2020. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Azok “erőltetik” akiknek ez az “ideál”. Nyílván ők egykorút választanak. Na de engedtessék meg, még szerencse hogy nem más rendelkezik felettünk, s ezen okból variáció mindenre akad. Az, hogy ez egyeseknek tetszik-e, vagy sem, elfogadja-e, vagy sem, egyéni probléma, amin vagy túl jut, vagy nem. De ettől még te azt csinálsz - még szerencse- amit akarsz. ;)
2020. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Nagy átlagban a 20 éves fiúk éretlenebbek, mint a 20 éves lányok. Ezért keresnek a lányok idősebb férfiakat.
2020. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egykorú nem azt jelenti, hogy pontosan ugyanannyi idősek vagytok, hanem nagyjából +/- öt évet.


Az a helyzet, hogy mindenkinek megadatik a lehetőség, hogy eédöntse kivel szeretne ismerkedni. Ha valaki csak idősebbel, ugyanúgy a szíve joga, ha valaki csak fiatalabbal, ugyanúgy szíve joga.


Én 20 vagyok, a barátom 21, három hónap van köztünk. A húgom 17, a barátja 23. Az unokanővérem 22, a barátja 26.


"De közben pedig a fiatal csajok is nagyon akarják azt."

Egyrészt nem minden fiatal lány. Másrészt lehet, hogy akarják, csak nem veled.


Senki nem tart attól, hogy ismerkedj, amíg ezt normális kereteken belül teszed és nem erőlteted rá magad senkire.

2020. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltetik, de célszerű olyan embert keresni, akivel egy élethelyzetben, szakaszban vagytok, persze kivételek mindig vannak. A te esetedben egy 16 éves bőven belefér. A problémák ott jönnek ki, ha valaki tanulni akar, a másik családot tervez. Bulikirálynó, elvált apuka. Ezek sokkal nagyobb korkülönbségek, nem pár év.
2020. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
A 16 es a 20 ev az meg siman egy korosztaly. A 22-28 is. Ami nekem fura, amikor a 40 eves papak akarnak 20 eves lanyt. Persze, vilagos, a 20 eves jobban nez ki, mint a 40 eves, az a baj, hogy ez mindket nemnel igy van, a fiatal sracok is jobban neznek ki, mint az oregek. Az egyetlen ok, amiert egy fiatal lany osszejon egy idossel, az a penz, ennyi.
2020. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat!


1. Ezt értem, de mást jelent az 5 év, ha egy 15 és egy 20 évesről van szó, és megint mást ha egy 35 és egy 40 évesről. Logaritmikusan érdemes nézni, hogy a korukhoz képest hány százaléka volt az addigi életüknek az az 5 év.


2. Oki.


3. Értem, köszi!


4. Amit abszolút el is fogadok. Csak mondom, a 27 éves srácot szidják, hogy miért jön össze a 21 éves lánnyal, vagy a 20 éves srácot, hogy miért jön össze a 16 éves lánnyal.


5.

Részben ugyanaz a válaszom neked is, mint az elsőnek.


"Egyrészt nem minden fiatal lány. Másrészt lehet, hogy akarják, csak nem veled."

De, velem. Engem is inkább a 15-17 évesek vesznek észre, nekik szoktam tetszeni.


6. Látod ez jó példa volt. Vagy nagyon sok ember egyetemen van 23-26 éves koráig. Akkor még nem igazán felnőtt, nem teljesen magát tartja el. Nincs akkora különbség egy 24 éves egyetemista és egy 19 éves középiskolás között.

De akkor te azt mondod lehet méééééég nagyobb is a korkülönbség, csak egyezzen a felek világlátása és ugyanazt akarják az élettől?


7. A nők szerintem nem 100% ugyanúgy néznek a férfiakra, mint a férfiak a nőkre. Ennyire nem egyforma a két nem. A legtöbb idősebb nőnek nem kellene fiatal srác. Jóképű, kigyúrt sem.

2020. ápr. 30. 09:28
 9/26 anonim ***** válasza:
15%

Mert sok nő nem képes elfogadni a kort.

És nem értik meg, hogy a férfi 40 évesen is foghat magának 20 éves lányt, és boldog lehet vele, és gyerekük is lehet, miközben egy 40-es nőnek már bizony "lefőtt a kávé".

2020. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Csak ugyanazt tudnám leírni amit már előttem is megtettek. Az egy korosztály a közel egy életszakaszban lévőket jelenti. Tehát egy középiskola vége felé járó és egy egyetemista kb azonosan tengeti az életét. Egy egyetemista aki otthon él ne adj Isten egy középiskolás és egy 5-10 éve aktív kereső ember aki külön él és nem függ senkitől nem egy korosztály. Nem csak a koruk hanem az általános életvitelük és lehetőségeik is teljesen mások.

Nekem a 16 is egy necces szám de még elmegy főleg ha a srác eleve kicsit gyerekesebb. Viszont mikor egy 30-as fickó akar 16 éves kislányt azt nem igazán tudom megérteni.

2020. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!