Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon görcsösen akarok párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon görcsösen akarok párt találni, hogy vehetnék vissza ebből?

Figyelt kérdés
Év elejéig, kb. 1 évig együtt éltem a volt partneremmel, és sokat utaztunk, mentünk ide-oda. A szakítás után vissza kellett költöznöm a szüleimhez, és így persze minden kicsit unalmasabb, úgy érzem, kevesebb lehetőségem van ilyesmikre, meg eleve arra, hogy közel érezzem magam valakihez lelkileg is, stb. Ebből kifolyólag nagyon szeretnék már találni végre valaki mást. Több társkeresőn is fent vagyok, elkezdtem társaságba járni, a koronavírus miatt egyelőre virtuálisan, de utána már személyesen is lesznek találkozók, minden tőlem telhetőt megteszek, lassan már túl sokat is. Vannak saját céljaim is, pl. egy tanfolyamot is el akarok kezdeni, de az csak szeptemberben indul, de akkor is nagyon rossz ez az egész. Hogyan tudnám kicsit lazábban venni a dolgokat? 25/N

2020. máj. 1. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez természetes, hogy társra vágysz. Az ember társas lény és aki egyedül is jól érzi magát, az nem teljesen normális.

Nyilván sokkal jobb lenne egy szerető társ oldalán, mint a szüleid nyakán.

Kitartásod majd meghozza gyümölcsét. Én is hasonló cipőben jártam, évekig keresgéltem, randizgattam mire megtaláltam.... na nem az igazit... de azért jól elvagyunk...

2020. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"aki egyedül is jól érzi magát, az nem teljesen normális"

Azért ne essünk túlzásba, nem vagyunk egyformák.

2020. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy

Készítsd elő a terepet.


Nem minden ember képes arra, hogy egyedül sokáig boldog és türelmes legyen.


Sőt sokan be is csavarodnak.


Illetve kialakul egw ellenszenv a másik nemmel szemben

2020. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"sokat utaztunk, mentünk ide-oda"

Én is ugyanezt tenném, ha lenne kivel, csak az egyedüllét áll az útjába, más nem, még a koronavírus sem. Nincs kedved utazgatni? Hátha valami jó kisül belőle. A többi társkereső csalódás, a Tinderen vagyok csak fent, de ez sem jelent sok jót. Hiába van néha párom, mindegy mit írok, nem válaszolnak, még az is ritka, hogy valaki megnyomja a szétválás gombot, én szoktam megnyomni, mert olyannal nem tudok mit kezdeni, akinek egy szava sincs hozzám, ellenben jobbra húz. 29/F.

2020. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy társra vágysz mert az ember társas lény. Ki fog alakulni neked is, megtalálod a párodat, azt elhiszem, hogy nem jó a szülők nyakán élni.
2020. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld elfoglalni magad, például olvassál. Ajánlom Brontétól az Üvöltő szeleket, vagy Fábián Jankából Emma szerelmét. Nem fogsz csalódni, de tudok többet is ajánlani, ha kéred.
2020. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezõ!


Ugyanilyen helyzetben voltam sokàig.

A fizetésem egy részét félretettem egy lakàs àràra aztàn el is költöztem.

Nagyon jô,hogy màr nem szòlnak semmibe.

A magàny azonban mindennapi jelenség.

Ûj helyemen sok öreg van,korombeliek nincsenek,sétàlni és biciklizni szeretek.

Mindenben meg tudom làtni a jòt,a szépet és a hasznosat.

Ha bàrmilyen kérdésed van,bàtran ìrj!

2020. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!