Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyat aki egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki egyszerűen szerencsétlen a magánéletben?

Figyelt kérdés
Akivel látszólag semmi gond nincs, mesélnétek róla? :)

2020. máj. 1. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
csak magamat, ilyen helyzetből kiindulva igen sok minden elérhető lenne, mégsincs semmim és senkim
2020. máj. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy heggesztő faszit, akinek jó menő cége van és jó pár alkalmazottja.

Illetve egy srácot aki egyetemen végzett, de nettó 200at keres és elégedett vele, mert fél váltani, mert azt a légkört már megszokta.

Szóval definiálni kéne a "látszólag semmi gond" kifejezést.

Mert az, hogy ilyen-olyan iskolája van, vagy munkája, még nem fed le semmit.

2020. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, nem értek a nőkhöz, nem értek a nők nyelvén, sosem volt barátnőm és szűz vagyok. 29/F
2020. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Magam:D

Igazából még fiatal vagyok, tehát nem tragédia de nem jön össze semmi. Hiába vagyok lány:D

Privátot nem kérek.

2020. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze. Mit meséljek magamról?
2020. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

igen ismerek, nem nehéz ilyet találni csak általában nem ezeket reklámozzák

netes barátnőm 27 éves és még semmilyen kapcsolata nem volt fiúkkal. külsőre szebb az átlagosnál és a személyisége is jó.. talán az egyetlen dolog amiért kiválik,hogy magasabb az átlag lányoknál,de sok a magas pasi is szóval ez nem kellene akadályozza. valahogy mégse találta meg a közös hangot az életben egyetlen férfival sem. tisztában van azzal,hogy valami nincs vele rendben de egyenlőre nem változott semmi..

+én sem vagyok túl szerencsés,de az már egy teljesen más történet

2020. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Igen, szerény személyem...

Pont nem ilyen silány szexuális életre vágytam,de sajnos ez jutott.


F/43

2020. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Nálunk ez már családi hagyomány generációk óta. Miért pont én lennék a kivétel?!"


Azért valahogy a végén mégis generációkon át születnek gyerekek, szóval annyira nem lehet katasztrofális a helyzet :)

2020. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, én vagyok az! :D Három házasságon vagyok túl, és már rendesen kerülöm a nőket, pedig korábban mindent megtettem értük. Amúgy látszólag semmi gond velem. Szerintem.

49F

2020. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!