Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként normális az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként normális az ha egyfajta kapuzárási pánik sújtja az embert a párkeresés területén?

Figyelt kérdés

Amikor már nem tud másra koncentrálni az ember csak arra hogy valamiképp egy elfogadható partnert találjon - úgy hogy erre alig van kilátása - abból van kiút valamiképp?

26 éves koromtól vagyok képtelen túllépni ezen a témán, pedig az esélytelenség miatt nem ártana, mivel még soha az életemben még esélyt sem adták meg arra hogy megismerjenek és én őket randi keretében. Így pedig kár az egésszel foglalkozni

Az incelekhez szól a kérdés elsősorban, hogy sikerült-e nekik egy idő után elengedni ezt a témát valamiképpen?

A hobbik már nem tudnak úgy lekötni mint régen, pedig több értelme volna azokkal foglalkoznom



2020. máj. 2. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mint az eletben minden, gondolok nalad is akkor jon a par amikor feladnad. Murphy mindannyiunk jo baratja ;))
2020. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A probléma pont az hogy már régóta szeretném feladni teljesen a dolgot, de valahogy képtelen vagyok rá, pedig csak szenvedést okoz a vágyakozás, semmi mást
2020. máj. 2. 14:30
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Milyen lányt szeretnél? Hogy nézzen ki? Hol lakjon? Milyen legyen a természete?
2020. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Akarattal ezt nem lehet. Csak ha valami más köti le a figyelmed.
2020. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nezd, en 30 evesen adtam fel. Ugy lehet feladni, ha valami karpotol. En vegleg kikoltoztem kulfoldre, jo messzire, egy eldugott helyre. Most per pill az a legnagyobb bajom, hogy nem tudok lemenni a partra furdeni a 32 fokos tengerben, mert viruspara van.
2020. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5# amit mondasz nem hülyeség, és egybevág az én elképzeléseimmel is, viszont már túl is vagyok rajta.

Tavaly pont így szerettem volna szabadulni a kíntól, viszont csak további kínt találtam, az önkínzás pedig nem megoldás

Amíg így élek és remélek nem jó, mert akármilyen helyen is tenném, ugyanazt érezném egyfolytában

Így nem volna szép megérni azt a bizonyos 30-at, még a gondolata is hátborzongató, hogy magányosan öregszem meg

De a lényeg ha el tudnám engedni a témát csak nyerhetnék vele, viszont gazdag sem vagyok hogy valami tengerparti helyre vonuljak el mint te, ahol egész nap süttetem a hasamat és kész. Motiváció híján nem is lehetek gazdag, mert mégis mire költhetném el a pénzt, ha nem leszek boldogabb utána? És akkor miért törekedjek rá?

Talán valami brutál meló tudná lekötni az embert úgy hogy ne legyen ideje csajokkal foglalkoznia

2020. máj. 2. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én videojátékokba menekülök. Így sikerül elfelejtenem, hogy ebben a valóságban létezek. Redőny lehúz és olyan, mintha az idő sem telne.
2020. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

En sem vagyok gazdag, de tobb nyelven beszelek, es jo ismeretsegeim voltak/vannak.


Maganyosan oregszel meg? Ennyire hianyzik a tanyercsapkodas meg a noi hiszti? :)


Nekivagsz a vilagnak egy hatizsakkal azt kesz.

2020. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amugy en sem suttetem (mindig) a hasamat, ultetvenyen dolgozom, amit ketten csinalunk egy itteni haverral, es kuldjuk Magyarorszagra a finom termest, es ha a magyar penzt atvaltom itteni valutara, johet a tengerpart. Illetve orchideat es viaszviragot szaporitok mellekeskent, jo piaca van Pest-Budan. Na meg stock fotokat es videokat keszitek, aztan abbol is jon egy kis penzmag.
2020. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mivel nem jól bírom az idegen nyelveket, ezért egy ilyen hátizsákos utazás (amibe majdnem bele is vágtam tavaly pont úgy ahogy írtátok) valószínűleg végzetes lenne, éhendöglenék vagy ilyesmi, mert ha még nyelvet sem beszélek rendesen és kapcsolataim sincsenek akkor mit tudok kezdeni külföldön?

Legfeljebb dolgozni valami rabszolgamunkát valami trágya helyen, de azt is próbáltam és nem kérek belőle, akkor már itthon is dolgozhatok trágya helyen rabszolgaként nemde?

2020. máj. 2. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!