Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis a volt baratom? Vagy ez mar egyfajta zaklatas?

Figyelt kérdés
Nos ez egy nagyon regi dolog volt, kb 8 evvel ezelott voltunk egyutt. Jol alltak anyagilag, a szulei meno jogaszok igy o akkor teljesen a penz korul forgott. Nem tisztelt igazan senkit, engem se. Megcsalt, (az elso megcsalasnal elhagytam) majd hozzamvagta, hogy ugyse leszek senki, es azon a szakon amin vagyok, arra lesz eleg, hogy a kavejat megfozzem majd neki. Nagyon megbantott es megalazott tenyleg. De hat hibajabol tanul az ember. Elvegeztem a szakot, nem ebben helyezkedtem el vegul, eltem a lehetoseggel, kimentem kulfoldre. Bejartam a vilagot es anyagilag is jol osszeszedtem magam (quatarnal vagyok legiutaskisero). Latva ezeket az exem megkeresett, de en elkuldtem. Tobbszor irt/hivott utana meg hogy kezdjuk ujra. 8 ev utan!! Nevetseges, nem is ismer mar. Letiltottam. Most a csaladomnak, barataimnak ir, merre vagyok, mikor jovok haza. Mi az amitol igy ennyire elvesztette az eszet? Sose volt ilyen. Miert akar ennyire, mikor anno lehordott mindennek.
2019. szept. 26. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most is a pénz körül forog az esze. Most már van pénzed, most már értékes vagy a szemében. Ennyi.

Ha zaklatásnak érzed, ahogyan viselkedik, ballagj el a rendőrségre. Ők szívesen segítenek annak eldöntésében, hogy ez zaklatásnak nevezhető-e, érdemes-e feljelentést tenned.

2019. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

"Lehordott mindennek, és mégis keres" - Szánalmasnak tűnik, valószínűleg neki nem jött össze az élet (talán a szülei megunták hogy eltartsák), és egy önállótlan gyerek lett, aki unatkozik, és keres egy új anyapótlékot...


Én is voltam szerelmes egy csajba, akivel nem jött össze (barátilag nagyon jól elvoltunk), 9 éve nem találkoztunk, egyfelől szeretném megkeresni, és újból megpróbálni, de azért csak eltelt 9 év... annyi idő alatt azért sokminden megváltozik.

29F

2019. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Es hogy valtatok el? Ha nem ugy mint mi miert ne? :) Nekem vannak olyan szemelyek az eletembe akik nagyon hianyoztak, evekig nem beszeltunk, de megkerestem oket, azota ugyanugy tartjuk a kapcsolatot.
2019. szept. 26. 10:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bennem már az is kérdésként merül fel,hogy annak idején miért jöttél Vele össze?


Hát igen....vélhetőleg van pénzed, egzisztenciád, Neki meg gondolom senkije, ilyen hozzáállással. Ezért aztán most már bekerülhetnél az életébe.


Szóra se méltatnám.

2019. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen exem, akkor sem volt normális, amikor rövid ideig jártunk. Eltelt 14 (!!!) év, házas vagyok, neki gyereke van, de a mai napig velem foglalkozik.


Maradt 1 közös ismerősünk, akitől folyamatosan rólam kérdezgetett, így vele is megszüntettem a kapcsolatot. A rokonait tiltsák le mindenhonnan, aztán ha továbbra is zaklat, akkor fel kell jelenteni.

2019. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolso, hihetetlen, hogy akinek gyereke van, meg mindig kepes mas utan rohanni aki HAZAS.
2019. szept. 26. 11:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem normális.

De nem is értem miért foglalkozol vele?

Egyébként szerintem azért csinálja , mert tutira sikertelen a nőknél ezzel a stílusával, és azt gondolja téged egyszer megkapott, megkaphat újra.

F36

2019. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Neeem, vele már akkor sem stimmelt valami amikor (kevés ideig) jártunk. Miután szakítottam vele, 1 évig keményen zaklatott és fenyegetett, nem tudtam lerázni. Bár akkor még "gyerek voltam", ma már nem hagynám magam.

Csak nem tudta, hogy azóta sokat változtam és már nem ijedek meg tőle.

2019. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
A Qatar Airways-nel vagy legiutaskisero, de le se tudod irni a ceg nevet :D. Ne etessetek a trollt...
2019. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

.....és ha az értékrendszere megváltozott az elmúlt évek alatt?

Fájón megbántott, elfelejteni nem szabad, de a szíved mélyén nem vagy egy kicsit kíváncsi rá?

2019. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!