Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ez azt jelenti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez azt jelenti hogy vegyem a lapot és ne írjak neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázis elején ha 1 sornál többet nem ír vagy ha csak ha egy-két szavat akkor az a ne írj többet-el egyenlő?

Nem tudom menyire megy nálatok ez a taktikázás már az elején?

20f


2020. máj. 4. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hány éves a csaj, de én ilyen hülyeséget max 13 éveseknél tudok elképzelni. Egy korunkbelinél szerintem vérciki és visszataszító mások érzéseivel szórakozni, nem tisztelni őket. Szerencsére a környezetemben sem ismerek olyan lányt, aki ilyeneket csinálna. Szóval ha nem vagy alig válaszol rendszeresen, akkor sajnos nem jössz be neki vagy ha igen, akkor az illető nagyon számító, éretlen.

20/L

2020. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Lehet kiakadt a helyesírásodon.
2020. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Én is úgy vettem észre ha nem erőltetik a beszélgetést próbálják a legegyszerűbben megoldani akkor már veszett ügy szerintem.

21/F

2020. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jól gondoltam, hogy ez lekoptatás.

2020. máj. 4. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Van pár kivétel amúgy meg.Van aki csak nem jó írásba.Bár én ezt srácnál tapasztaltam.(ő is ki mondta,hogy szar írásba,inkább valóságba találkozna.)Ha nem megy bele a videóchatbe ad fel szerintem.
2020. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ennyire senki nem lehet rossz chatben.

Inkább hagyom, ne hogy a végén még azt gondolja , hogy zaklatom.

2020. máj. 4. 21:33
 7/9 Kornikus00 ***** válasza:

Igen azt jelenti.


Például ha rövidít már veszerr ügy

Példa:


te: 'mujság hogy vagy'


Ő: 'semi vd?


Itt már hagyni kell őket a rákba


Vagy ha folyton mindenre kék lájk jelet rak. Azt is!


Ezek a reakciók azt jelentik hogy kopj már le.

2020. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak tőszavakba válaszol, akkor felejtős.
2020. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ne erőltesd. Nem érdekled a csajt. Amikor egy-két szabad válaszokat ad csak, nem kérdez vissza, nem mesél, nem mond semmit magáról akkor hagyjad a francba.

Bár velem volt, hogy megismerkedtem egy csajjal, élőben tök jól elvoktunk, majd facen folytatni akartam a dolgot, de ott már szart a fejemre. Később kiderült hogy van barátja. Gondolom azért nem akart utána semmit.

2020. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!