Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha egy nőnek idősebb párja van? Nem jómódú illető tehát nem a pénz miatt

Figyelt kérdés

Sosem volt ilyne kapcsolatom de most alakul és kicsit tartok tőle

25N 47F


2020. máj. 7. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Apukáddal milyen a viszonyod? Miért álltál szóba egy 18 évvel idősebb férfival? Mi az, ami megfogott benne? Vonzó a külseje számodra? Hogyhogy nem jött össze a korosztályoddal a kapcsolat?
2020. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Az én párom is 22 évvel idősebb. Egyelőre működik, mi jól megértjük egymást. Neki sincs különösebben nagy vagyona, nyilván a korából következve van neki tartaléka stb., de lakásom nekem is van, a családom is egy átlagos család, van balatoni nyaralóink, házunk, autónk stb. szóval ez nálunk fel mer merül. Mindketten dolgozunk, nem akarunk gyereket, így nem áll fent az az opció sem, hogy azzal akarnám megfogni.

Neki az ex felesége is 10 évvel fiatalabb volt, neki ez nem újdonság. Nekem is volt idősebb párom már.

Ez csak kettőtökre tartozik. Ha ti jól megvagytok akkor ne foglalkozz másokkal.

2020. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Mindig az adott embereken múlik. Lehet, ideális pár vagytok, de is, hogy semmiben nem illetek össze. 20 év rengeteg probléma lehetőségét rejti. Gyerek ex-től, gyerekvállaláson keresztül a teljesen más életvitelig.
2020. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem direkt kerestem idősebbet,korosztalyomban vagy nem akarnak komolyat vagy már foglaltak. Egy városban élünk onna ismerem ,a külseje vonzó számomra de azért a kor látszik rajta ,fiatalos stilusu pedig.
2020. máj. 7. 11:16
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Az azonos korú párok milliói is szakítanak naponta, nem ettől függ.
2020. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Apukammal Atlagos a viszonyom ,de ritkán látom mert külföldön dolgozik és nagyon ritkán jár haza.
2020. máj. 7. 11:17
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Legalább fiatalon temetheted
2020. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Még mindig nem tudom, hogy milyen gusztus vitt rá téged, hogy, hupsz, rosszul írtam az előbb, nem 18, hanem 22 évvel idősebb férfit válassz!

És elgondolkodtál már, hogy ő vajon miért téged választott? Egy 47 éves férfi, aki normális, nem egy 22 évvel fiatalabb csajt választ magának.

Van gyereke, elvált?

2020. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Apakomplexus. Nem fog soka tartani.
2020. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem direkt választottam idősebbet a korosztalyomban nincs vagy nem akarnak komolyat.

Igen elvált van egy lanya.

2020. máj. 7. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!