Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy olyan 19 éves fiú aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan 19 éves fiú aki későn érő és tényleg 14 nek néz ki hány évesekkel ismerkedjen? 14-18 vagy inkább idősebb korabeliekkel? Ha idősebbekkel akkor honnan tudja hogy az illető nem -e pedó és nem csak ki akarja használni? 19f

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Bakker, annyi idősekkel ismerkedj, amilyen korúak bejönnek.


Most ha a 14-18 évesek jönnek be, akkor ismerkedj velük, ha a húsz év felettiek akkor meg velük.


Nem kell ezt túlmisztifikálni.

2017. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az a poen hogy velem is ez a helyzet marmint hogy 19 vagyok de kb 15nek neznek😂🤣
2017. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És te melyik korosztállyal ismerkedsz? Nagyon rossz érzés ha valaki ki akar használni azért mert gyereknek nézel ki és undorító is.
2017. aug. 28. 20:57
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egy idősebb nem azlrt kezdeni ilyen fiatalnak kinézővel, mert pedo, hanem azért mert a fiu lányosan néz ki.

Ilyen vagyok én is. Szeretem ha lányos a partnerem. De nem kezdenék ki 18 nál fiatalabbal. Én 27 vagyok.

2017. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Ismerkedj 18-25ig. 18 alá nem mennék, mert az nekem nem etikus, de nagyon 25 fölés sem max akkor ha valamilyen idős fétised van...
2017. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Rengetegen vannak úgymond félmelegek, akik "csak alakzatilag" vonzódnak a férfi testhez, a férfiasság (viselkedés, öltözködés, férfias arc, szőr, szakáll, akár a lába közti micsoda...) pontosan úgy taszítja őket, mint akármelyik heterót. Számukra húszegynéhány éves kornál le is zárul ez az egész történet, kivéve ha az illető, shemale, emósféle vagy egyéb oknál fogva rettentően férfiatlan kinézetű marad 30-40 évesen is. Pedofíliának azt hívják, amikor valaki kisgyerekekkel van elfoglalva, a legtöbb középiskolás meg már fél fejjel nagyobb az átlag felnőttnél, úgyhogy ne keverjük ide ezt a témát. Ha esetleg az aktuális férfi lakosság szíveskedne megborotválkozni, ahogy az a 20 században már egyszer szokásban volt, akkor nem kéne az említett fél melegtársadalomnak folyton épp a 17-18 éveseknél nyomulnia. Merthogy innen fúj a szél.
2017. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Igazabol en leginkabb 15-19 evesekkel ismerkedem mert ok jonnek be kulsoleg leginkabb :)
2017. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Ne az határozza meg hány évesekkel ismerkedsz, hogy hogy nézel ki. Ha neked a 17 évesek jönnek be ismerkedj velük, ha a 40 évesek ismerkedj velük :)

Könnyű megtudni, hogy ki akar-e használni. Ne add magad könnyen és ha sokáig kitart/kivár,akkor biztosan nem csak egy menetre kellesz neki :)

27/F

2017. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedj azokkal akik tetszenek ;)
2017. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Nálam is inkább a lányosabb kinézet játszana :)

22F/bi

2017. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!