Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye nem gondolják h én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem gondolják h én ezt megvásárolom csak azért h lenyűgözzem a férfit?!

Figyelt kérdés

És engem mégis ki nyűgőz le?!


Van egy rahedli könyv arról, hogyan legyél istennő és szerezd meg a pasit. Ki az az idióta aki azt hiszi, h erre majd mi nők költünk?!


És a pasiknak mégis miért nincs ilyen könyv?


Vagy ha van is nagyon nem arányos mert én még egyet sem láttam pasiknak, ellenben nőknek..



2020. máj. 7. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

A hapsiknak komplett iparág van: PUA könyvek, táborok, kutyaf...a.


Amúgy ha bármilyen terméknek én nem vagyok a célcsoportja, akkor egyszerűen nem veszek róla tudomást. Kapitalizmus van, a piac majd eldönti. Amire van igény azzal jól keresnek, amire nincs, az megszűnik...

2020. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Jogos.
2020. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Az elég ritka, amikor összefutsz a nagy ő-vel és ő is oda vissza van érted. Ha ez nem így van és neked tetszik meg előbb, akkor neked kell kiraknod az árut, hogy felhívd magadra a figyelmet.
2020. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Így van. Költ a halál. Vagy eltarhálom valakitól, vagy lekalózkodom torrentről.
2020. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ebben az a szép, hogy a farok elég könnyen feláll, a nőknek nehezebb felizgulni és ráhangolódni a szexre, mégis a nőknek kell drága csipkeszarokat venniük. Pedig ha a férfiak ráállnának arra, hogy elcsábítsák a nőket...
2020. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
6. Látszik, h a kreatív beszólások tablettája neked is elmaradt 😏
2020. máj. 7. 19:25
 7/17 A kérdező kommentje:
9. Nem szex, akkor másik kategóriába rakom. Én inkább a megtartom/házasodom vonalra gondoltam.
2020. máj. 7. 19:27
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Nem gondolják, viszont gondolják hogy lesz aki igen, azért nyomtatjak ki, nem viccből...


"És engem mégis ki nyűgőz le?!"


Na ez a lényeg, minden nőnek ez a mániája... Nem tudom mi van azokban a könyvekben, de lehet azt kéne forgatni, új műköröm csinalasa helyett. Jó lenne ha nem csak a külsőségek érdekelnék a nőket, meg hogy a férfi nyűgözze le, persze külsőre alap hogy jól nézzen ki...

2020. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Most itt a privát kopókra reagálva, nem arról van szó, h nekem szükségem lenne ilyenre (szerencsére büszke vagyok a tulajdonságaimra, dicséret pasiktól pipa) csak egyszerűen fura ezt látni. Mi az h mi nők dolgozzunk keményen a pasik meg csak élvezkedjenek. Azért ez a "nem fair" szitu kicsit bosszantó.
2020. máj. 7. 19:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9: Ez 95% -ban a férfiakra tett nyomás. PUA tankönyvek, ismerkedőtáborok, ilyen-olyan-amolyan stylist, vegyed a karórát ,sportkocsit, szakálldivat, 'jóégtudjamik'. Te most beletenyereltél a nők felé hasonló 5%-ba, és egyből fura? :D
2020. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!