Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet a kapcsolatban vagy házasságban élő nőkkel felhőtlenül beszélni bármiről, az egyedülálló lányok meg miért ennyire barátságtalanok ellenségesek velem?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen és a baràti körömben is ugyanazokat tapasztalom. A kapcsolatban élő nők nyitottabbak, felszabadultabbak, szinte bármiről lehet velük viccelödni és értik is a humort, sokszor ők kezdeményeznek beszélgetést, mert többször is mondják, h szeretik a társaságomat.... de amelyik lány egyedülálló, azok be vannak zárkózva, nem szólnak hozzá semmihez, barátságtalanok, mogorvák..

Velem is előfordult többször is, h amíg a hàzas vagy kapcsolattal rendelkező nő munkatársaimmal jó hangulatban telt a munkaidő, addig az egyedülálló lányok elfordultak, nem beszéltek velem és ezt még a foglalt kolleginàim is észrevették és még ők mondták, h ténylegesen bunkón viselkednek velem.. pedig nem vagyok velük udvariatlan v tapintatlan meg nem szoktam feleslegesen túráztatni magama elöttük..

Attól mert ők egyedülállók még nem jelenti azt, h meg akarom őket fektetni v ilyesmi.. ha erre gondolnak értitek..mert már ez is megfordult a fejemben h szerintem azt hiszik h fel akarom őket szedni

A munkahelyemen úgy veszem észre kedvelnek, jó szokott lenni a légkör, nagyon sokat kommunikálok a munkatársakkal beugrókkal is, de amikor jönnek a korombeli huszonéves lányok akikről kiderül h nincs pasijuk, hát olyankor velük szinte megfagy még a levegő is..


2020. máj. 8. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarlak megsérteni, komolyan! De nem lehet hogy a kaocsolatban élők tudják hogy úgysem érted félre, az egyedülállók meg ettől tartanak?
2020. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vettem ezt észre. Velem mindenki nagyon barátságos, független attól hogy férjezett vagy egyedülálló nő.
2020. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Talán nem véletlenül nincs pasijuk, hogy ilyen barátságtalanok.
2020. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Félnek, hogy rájuk mozdulsz.
2020. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
38%

Én mindig is nagyon nyitott, szókimondó, barátságos, extrovertált társas lény voltam. Ez nem változott igazán, talán annyiban "jobb" hogy rólam pl a munkahelyen ugye tudják hogy házas vagyok, és nem látnak bele egy baráti beszélgetésbe semmi többet, ami, és nincs utána kínoz affér, hogy ő bepróbálkozik.

Mondjuk én nagyon nem flörtölgetek, és velem sem, fordítva, mert tudják hogy boldog házas vagyok, meg nekem a fejemen látszik, hogy nem az az alkat vagyok, aki vevő a cicózásra. De értelmes férfi kollégáim vannak, akik ezt tiszteletben is tartják, ők maguk is házasok amúgy, tehát tényleg lehet baráti egy beszélgetés.

2020. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Van az a típusú egyedülálló nő, aki azért az, mert zárkózott. Ez nem a koruktól meg a kapcsolati státuszuktól függ, hanem a személyiségüktől.
2020. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom nem vagy túl jóképű gyerek, akkor néznek olyan rondán az emberre, mint egy véres szarra. Ez a magyarárazat, hogy a házas nő nem aggódik amiatt hogy kikezdesz vele, nyugodtan lehet veled kedves.
2020. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha kapcsolatban vagyok, feltételezem, hogy tiszteletben tartod és nem rám akarsz nyomulni, illetve nem érted félre, ha kedves vagyok és nem háklizol, ha nem akarok tőled semmit.
2020. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Arra gondolnak, hogy rájuk akarsz hajtani. S házas nők pedig nem.
2020. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem akarják, hogy rájuk hajts.
2020. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!