Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell felszedni egy pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felszedni egy pasit?

Figyelt kérdés

Átnéznek rajtam, úgy érzem nekem kell átvenni az irányítást vagy egyedül maradok.

Fontos megjegyeznem hogy átlag alatti a kinézetem. Ennek tudatában hogyan próbálkozhatnék?



2020. máj. 10. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Már meg is tetted az első lépést. Mindjárt írnak a GYK-s srácok.
2020. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
72%

Szerintem nőként bárhogy nézel ki, bármikor be lehet pasizni :D Vagyis én többször látom azt a kombót, hogy csúnya lány + átlagosnak mondható srác, fordítva már nem.

A módszer is szerintem mindegy, ha már neked kell kezdeményzeni.

2020. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Sportolj, attól megváltozik a külsőd.

Utána elég ha egy random srácra mosolyogsz, más dolgod nincs.

2020. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Átlag alatti kinézettel bölcsebb dolog beletörődni az egyedüllétbe. Én is ez a kategória vagyok. NAGYON megalázó, ha te próbálkozol, nyomulsz, tapadsz, szeded fel a pasit. Ha jó nő lennél, akkor nem lenne annyira, így viszont kb. az a - nyílt vagy burkolt - reakció, hogy "pff, b+, mi a f@xt akarsz, te szánalmas, szerencsétlen rusnyadék?!"
2020. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Mitől vagy átlag alatti?
2020. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
"úgy érzem nekem kell átvenni az irányítást" No erre már rájöttél, akkor semmi gond, tervezheted akár az esküvödet!
2020. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A tested az átlag alatti?
2020. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó kérdés, hogy mitől vagy átlag alatti, vagy legalábbis mitől tartod magad annak.
2020. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Simán oda lépsz hozzá, megkérdezed mennyi az idő? Merre van az a hely? aztán el kezdesz vele beszélgetni,nincs e kedve valamikor meg inni valamit?

Szerintem ebből már veszi a lapot,ha nem, semmi gond, szép napot kívánsz és el mész.

Ha igen akkor megbeszéltek egy időpontot, megkérdezed mi a neve és az elérhetősége?

Most hogy ezt így le írtam én is megpróbálom alkalmazni, sok sikert.

Ne értékeld le magadat,szerintem te is gyönyörű vagy,próbálj meg szemezni azokkal az emberekkel akik neked is tetszenek aztán ha ők is viszonyozzák akkor kezdeményezz, hajrá 🙂


22F

2020. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért, leesett valahová hogy fel kell szedni onnan?
2020. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!