Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet olyan pasit meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyan pasit meg ismerni vagy olyat felszedni aki segít hogy előre juthassak és nem kihasználni akar?

Figyelt kérdés
Elegem lett abból hogy a legtöbb pasi csak kihasználja hogy jo szívem van és átver kihasznál szeretnék végre olyan pasit aki segít és szintén jo szívű.

2018. ápr. 8. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Kell egy szuro. Mondjuk az ido. Kell egy kis megfigyeles, figyelni kell az asszocicaciokra es tessek, nem leszel kihasznalva.
2018. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miben segítsen?
2018. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te nem szeretnél olyan férfit, aki kihasznál, ellenben ő segítsen neked előrébb jutni. Csak én érzem azt, hogy ez nem fair?!

N

2018. ápr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem fer?

Eddig 4pasi használt ki!

Az ucsu pasi közölte hogy ugy örül annak hogy van munkám és saját fizetésem és nem az ővét akarom majd azt vettem észre hogy legtöbbszőr én állom a kaját és ő nem hív meg engem semmire és nem költ rám!

2018. ápr. 8. 00:15
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Senkit sem lehet kihasználni.
2018. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ucsu pasi, sírok 😂
2018. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Az már kihasználás, hogy ha nem hívnak meg semmire? Szerencse, hogy én nem találkozom hozzád hasonló "nőkkel"
2018. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
"ucsu", az aranyos. Tetszik, ha így beszél egy lány, olyan lányos.
2018. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ne álld legtöbbször a kaját!

Mondd, hogy főzzetek nála, Te hozod a húst vagy a desszertet, a többi dolgot biztosítsa ő. Ilyenek.

Ne teremts olyan helyzetet, amiben a végén Rád hárulnak dolgok, amiket nem akarsz.

Én pl. nem akarok mosogatni, akkor nem ajánlom fel, hogy nálam kajáljunk.

2018. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fontos a kölcsönösség elvét gyakorolnod: egyszer ő-, egyszer te adsz/csinálsz valami tevékenységet helyette/vele közösen. Ne gondolj úgy az életre, hogy ezt és ezt neked meg kell tenned helyette, ugyanakkor se azt, hogy X dolog neked jár. Ennyin múlik az egész.
2018. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!