Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ciki fent lenni Tinderen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki fent lenni Tinderen? vagy egyébb társkeresős oldalon?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, szerintem elég jól nézek ki, tanult, intelligensnek mondanám magam, viszont egyetem mellett ritkán járok el bárhová is, főleg ismerkedés céljából nem.

Nem ciki fent lenni társkeresőkön viszonylag szépen és nagyobb elvárásokkal? Gondolja ez még így valaki? Főleg, hogy a tindert szexpartnerkeresőnek ismerik a legtöbben, de nekem nem ez a célom vele. +Nem ciki ismerőssel összefutni rajta?



2020. máj. 12. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond azzal, hogy fent vagy. A ciki a hozzáállásod.
2020. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon vegyes válaszok lesznek, eleve a tinder miatt de megértem a helyzeted.

Bár az kérdéses, hogyha jobban ismerkedni nincs időd akkor kapcsolatot, hogyan tartod fenn?

Mivel te döntöd el hogy kit húzol jobbra, így nem hinném hogy valaki csak azért keresne, hogy azt mondja hogy ciki vagy.

A tindert amúgy használják társkeresésre is, ismerőssel találkozni nem feltétlen ciki. Ha balra húzod akkor mindegy, ha bejön akkor mehet jobbra és lehet kiderül, hogy van közös vonzalom.

A kapcsolat miatt én írnám a biomba hogy azt keresek, hogy később ne legyen félreértés.

2020. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem azért nem járok ismerkedni, mert nincs időm, hanem mert az összes barátnőm komoly párkapcsolatban él, több éve, nem szoktunk nagy-vadulós bulikat csapni.

Én egy kicsit cikinek tartom a társkeresőket ennyi idősen, viszont tény, hogy a mostani világ így működik, online.

2020. máj. 12. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Abban nem vagyok biztos, hogy komolyan is veszik az emberek és ténylegesen alkalmas is párkeresésre (bár nekem alapból nem megy ez, valamiért csak személyesen tudok bármit is kezdeni az emberekkel), de szerintem ma már abszolút nem ciki. A tinder eleve nem egy klasszikus társkereső, hanem tulajdonképpen olyan mint egy bármilyen másik social media alkalmazás, sokan használják laza ismerkedésre, beszélgetésre, nyelvgyakorlásra külföldiekkel és nyilván szexpartner/párkeresésre is, de a többségnek ez csak egyfajta szórakozás, amivel el lehet ütni az időt. Én is tindereztem egy darabig, mert ez ilyen felkapott dolog volt, kb. mindenki tinderezett körülöttem és a barátainkkal is együtt nézegettük, küldözgettük egymásnak a screeshotokat, beszélgettünk emberekkel, ismerősöket is találtunk és annak mindig örültünk :D stb., ebből a szempontból jó volt. Viszont nem nagyon találkoztam olyannal, aki ténylegesen szeretett is volna valamit. Úgyhogy nem biztos, hogy a legjobb megoldás, de cikinek nem tartom. 21/L
2020. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ciki, én is használtam, és voltak elvárásaim, bár én ilyen ha találok valakit jó, ha nem, akkor az is jó alapon használtam. És ott ismertem meg a párom, akivel másfél éve már együtt vagyunk. :)


Jött velem szemben volt osztálytárs vagy évfolyamtárs, akkor megállapítottam, hogy ő is itt van, és balra is húztam mert nem akartam semmit. Egyszer fordult elő, hogy ismerőst jobbra húztam, a kollégámat, vhogy poénnak gondoltam, hisz ő úgysem fog jobbra húzni, akkor volt meglepetés, amikor match lett belőle. Váltottunk pár szót, de mindketten tudtunk, hogy ez nem komoly. Szerencsére ez a kis "malőr" oda vezetett, hogy utána lazán beszélgettünk a tinderes tapasztalatokról, és végülis nem lett kínos. Itt maximum annyit tanácsolok, hogy ha ettől meg akarod kímélni magad, akkor poénból se húzz jobbra ismerőst, ha nem akarsz tényleg semmit.

2020. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki, ha az ember párt keres? Ennyi erővel az is ciki, ha valaki egy szórakozóhelyen leszólít egy ellenkező nemű embert... Sőt, tovább megyek, mi van akkor, ha valaki szerint ciki bármi, ami neked jól esik (pl. társasjáték, horgászás, trombitálás, akármi)? 25 évesen felnőtt vagy elvileg. Csak azok véleményére adj, akik fontosak neked, azt pedig tojd le, hogy mások mit gondolnak.

Mellesleg, ilyen appon értelemszerűen csak azokkal fogsz találkozni, akik szintén felrakták, vagyis ők nem érezték gáznak a dolgot.

Amúgy látni fogod, hogy messze nem csak szexpartnert keresnek ott és meglepően szép és normális emberek is vannak fent.

32F

2020. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fent vagyok, de igazából semmi értelme.

Összesen talán ha 15 matchem volt Tinderen + Badoon, abból egy-kettővel tudtam beszélni normálisan.

Találkozó nem jött össze.


20F

2020. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!