Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány a helyesírás és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány a helyesírás és a helyes fogalmazás online?

Figyelt kérdés

Tudom nem mindenki Shakespeare, de azt vettem észre, hogy már túl sok a nőknek ha helyesen írok és normálisan le tudom írni amit szeretnék. Ezekre az üzenetekre általában képtelenek ugyanolyan szintű választ írni, kicsit jobban kifejtve mi az amit gondolnak. A nőknek megerőltető, ha én is megértem, hogy ők milyen személyiségek?


F/23


2020. máj. 12. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

> Én a tinderes korszakomban örültem volna olyan beszélgetőpartnernek, aki képes leírni helyesen egy mondatot.

Ha mellette kifogástalan a kinézete, persze.

2020. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Persze, nyilván! Te viszont biztosan nem a külső alapján szeretnél magadnak partnert, ah ugyan... :)
2020. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem szükséges, hogy kifogástalan legyen a kinézete...
2020. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem például furcsa lenne, ha egy "mindjárt megérkezem" üzenet végére pontot tennél, az meg különösen ha barokkos körmondatokat használnál. De semmi bajom nem lenne vele, inkább ez mint a "szia.szex".

Tartsd meg a jó szokásod, aki meg emiatt elhajt, azzal jobb is hogy nem ismerkedsz tovább. 20N

2020. máj. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem maga a jó helyesírás hátrány, hanem a túl nagy intellektuális különbség. Ergo ha okos vagy, az már a legtöbb nőnél kizáró ok.
2020. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Talán körülményes és erőltetett vagy. A jó helyesírás alap.
2020. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki nagyon helytelenül ír, azt nem tudom komolyan venni, mert olyan, mintha egy retardált írna, még, ha valójában nem is, de a szöveg úgy néz ki. Ha valaki választékosan és helyesen ír, azt tök kellemes olvasni, olyan, mintha folyékonyan beszélne.
2020. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!