Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jó a nőknek a sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó a nőknek a sima szex, mikor nekem férfiként ez lenne a világ legtökéletesebb egyensúlyi állapota?

Figyelt kérdés

Lehet itt álmodozni tündérmeséről meg unikornisokról meg utópiáról, de az igazság az, hogy a szex az, amire elemi szüksége van az embernek ahhoz, hogy 100%-osan képes legyen funkcionálni és venni az akadályokat.


Ez pedig kizárólag a nőknek adatik meg.


2020. máj. 12. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert te olyan egyszerű vagy, mint a cipőm talpa. Ez van!
2020. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként változó. Nekem pl. férfiként jobban hiányzik egy társ, barátnő. Bújás, filmezős esték, beszélgetések, stb. mint maga a szex. Mindez ideális esetben együtt van. Ha csak szex van, az olyan "üres".
2020. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kifejezetten visszamaradott jellemre utal, ha a szexet létszükségletnek tartod.

Egyébként ismerek olyan srácot, férfit, aki bármikor talál magának partnert, sőt, volt, hogy egy társaságban mentünk valahova, és fél óra után két meglehetősen szép lány odajött hozzá "ajánlatot tenni". Innentől leszakadt tőlünk, csak reggel láttuk újra.

2020. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

Azért itt egyes válaszadók nagyon fekete-fehérben látják a dolgokat, mintha attól, hogy valami nem feltétlen kell a puszta létezéshez, már egyáltalán nem is lehet fontos az ember életében.

A szexuális kielégülés a nagy többségnél körülbelül olyan szintű szükséglet, mint a rendszeres mozgás: noha elvagy nélküle, azért elég nagy a szerepe a testi-lelki jólétben. (az más kérdés, hogy ettől még nem jár hozzá partner - ott a jobb kezed, a fantáziád, meg kb. korlátlan mennyiségű vizuális inger széles sávon)

2020. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pl azért nem jó a "sima" szex, mert ha nem ismerem, szeretem a férfit, akkor az csak egy lelketlen csuszatolás. Ezért inkább a párkapcsolathoz kötöm a szexet, akkor viszont élvezetes, mert érzelmileg és agyban is felizgulok már attól is, ha csak megölel.
2020. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk mert sima szex nem létezik, ugyanis gyerek lehet belőle.

Ki lehet ezt az aprócska tényezőt felejteni, pedig ez sok mindent megmagyaráz, miért is nem teszi szét neked minden szembejövő a lábát.

2020. máj. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
Felháborító, hogy nem akarnak veled alkalmilag dugni a nők.
2020. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom a szex mióta létszükséglet...

el lehet lenni nagyon jól nélküle, főleg ha valaki hosszú távon nélkülözni kényszerül. És amúgy is ÖNMAGÁBAN a szex semmit sem ér. Kb. olyan mintha önkielgítemnél. Semmivel sem több vagy jobb.

Ha a megfelelő partnerrel vagy akit szeretsz és aki viszont szeret akkor viszont tényleg eszméletlen. És a legtöbb NORMÁLIS ember ezért sóvárog és erre TALÁN lehet mondani, hogy létszükséglet.

Azért nem értettem soha azokat akik egyéjszakás, alkalmi kapcsolatokban élük az életüket. Lehet én vagy különc de számomra az ilyen alkalmak nem jelentenének semmit. Inkább csak szarabbul érezném magam tőlük...

Na mindegy.

Ja és a nőknek sem adatik meg a szex csak úgy, nehogy azt hidd.

2020. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%

A szex akkor létszükséglet, ha születik belőle értelmes egyed. Nálad ez két szinten is meghiúsul. Egyrészt, te magad is debil vagy, másrészt, élvezetből dugsz, nem szaporodásból (remélhetőleg védekezel).


A létszükséglet az evés, ivás, szarás, alvás kb.


A szex azért esik jól, hogy utódnemzésre motiváljon. De ha nem dugsz, akkor sem lesz semmi individuálisan (csak a faj hal ki, ha mindenki úgy tesz). Szóval itt bukik a sztorid, kiskukac.

2020. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi tudatlan arcoskodó válaszoló van itt :D Hosszan tartó szexhiány - lelki problémák-testi problémákká lesznek - máris itt a létszükséglet idióták.
2020. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!