Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magas nőknek milyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nőknek milyen férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
Embere válogatja tudom, de nagyon szeretnék megismerni végre egy magas lányt, viszont kivétel nélkül kutyába se vesznek. Tény, hogy nem vagyok egy Adonisz. Magas vagyok, de vékony. Ez lenne a baj?
2020. ápr. 27. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem, hanem a kérdésedből és az alá írt szövegből egyaránt jól látható alacsony intelligenciaszinted.
2020. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%

A magas nőknek a magas férfiak tetszenek.


Ne ostorozd magad a vékonyság miatt, az egy adottság.

Egyik bnőm meg én is magasak vagyunk, normál alkattal. Neki a vékony, nekem normál- teltkarcsú férfiak jönnek be.

2020. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem a magasak az biztos. Én kb 195 cm vagyok és azt veszem észre nem tetszem a magas nőknek. Az egyéb külső tulajdonságaim is összességében rendben vannak, helyesebb arcú és inkább vékonyabb vagyok, bár némi izom is van rajtam (90 kg vagyok).


Na de a magas nőknek nem igazán veszem észre, hogy tetszenék. Inkább az alacsonyabb és átlagos magasságúak azok, akiknek előfordul hogy tetszem és akiknél szokott sikerélményem is lenni.

2020. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, utolsó, biztos, nem a magasak :D Szerintem, aki a hónunk alatt szaladgál, az jön be.


Igen, a magasak. Magas, vékony nőként a magas, vékony férfiak.

2020. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

-Él a környékemen egy helyes magas lány, akit a buszon vagy az utcán szoktam látni, aki minden másban is az esetem és neki például egy fiatal Jack Black (a színész) kinézetű, tőle fél fejjel alacsonyabb barátja van, akivel láttam már kézenfogva menni, de csókot váltani is.

-Volt egy magas lány, aki szintén eléggé bejött, nagyon a zsánerem volt, kb. két éve randiztunk egymással. A harmadik randi után elküldött azzal, hogy legyünk csak barátok, ő nem érez semmit. Azóta láttam párszor a városban és egy vele nagyjából egymagas barátja van.

-Randiztam egy alacsony lánnyal, akinek a bátyja szintén alacsony volt, viszont a srácnak egy tőle majdnem egy fejjel magasabb, magas barátnője volt, aki külsőre szintén az esetem volt.


Durván 180 cm körüli lányokról beszélek. Nem akarom ismételni magam, de tudnék még sorolni ilyeneket. Nem azt mondom, hogy tetszenem kell minden magas nőnek, vagy hogy nekem tetszik minden magas nő, csak az a kemény, amikor már azt érzem, hogy egynek sem tetszem. Pedig az élet más területein nincs gond az önbizalmammal.

2020. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Magas nő vagyok. Elvben mindig vágytam egy magas, jóképű társra, de eddig még nem jött össze a két dolog egyszerre. Vagy magas volt de nem volt férfias kisugárzása, vagy nagyon vonzó és férfias volt, viszont kb két centivel volt nálam magasabb. De nem a magasság döntő, hanem a vonzódás szerintem. Mindenesetre biztosan jó lehet egy magas férfihoz odabujni, sajnos nekem ilyen élményem meg nem volt...
2020. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem pl az értelmes, jófej férfiak tetszenek.
2020. ápr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem a magas (180+) vékony féfriak tetszenek.Nem baj,ha nincs kigyúrva,de azért ne legyen nagyon sovány.

Tehát nem hinném,hogy ez lenne a baj.

Lehet azok a lànyok,akiket kinéztél,foglaltak voltak, vagy nem volt kedvük ismerkedni,vagy millió más dolog lehet a háttérben.

2020. ápr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok. Azt hozzátenném, hogy páran úgy kezelitek a magas nőket, hogy mivel ti még náluk is magasabbak vagytok, ők ezért annyira örüljenek, hogy dobjanak félre mindent, aztán rögtön tegyék szét a lábukat. Gondolom, abban semmi kivetnivalót nem láttok, ha egy csomó alacsony nőnek nem jöttök be. Szóval igaziból nem érthető, a magasakat meg miért nézitek le ennyire.
2020. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen a magas férfiak, esetemben 190+. Borzalmasan zavar, amikor 170-180-as férfiak találnak be, majd akadnak ki azon, hogy nem szeretnék tőlük semmit. Engem zavar, ha egy férfi alacsonyabb, főleg akkor, ha 10-20 cm a különbség. Nyilván a magasságon kívűl sok más tényező van (kinézet, személyiség, szimpátia). Nem ugrom senkinek a nyakába attól, hogy magas és külsőre tetszik.
2020. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!