Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Volt már, hogy frusztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már, hogy frusztrált férfi írt társkeresőn és rád vetítette minden baját?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogyha nem olyat mondtál, nem úgy cselekedtél (pl nem írtál vissza egyből), ahogy ő elvárta volna, akkor elhordott mindennek téged is, meg az összes többi nőt is? Meséljetek sztorikat :D
2020. máj. 13. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Itt is ez megy egész nap 😅😅😅
2020. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Gyakorin, valamint Instagramon volt ilyen többször. Igazából az összes ilyen "beszélgetést" egy mosolygós fejjel és tiltással zártam. Senkinek nincs kedve olvasgatni mások nevetséges hisztijét.
2020. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Hajaj, regényeket tudnék írni. :D Kedvenceim azok, akiknek ha nem válaszolok öt percen belül, már írják is a következő levelet, hogy ugye itt vagyok, majd pedig a harmadikat, hogy én is csak egy elkényeztetett, aranyásó ribi vagyok és ássam el magam. Minimum.
2020. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem nyitom meg a levelezest, ha nem varok valakitol, aki tetszik
2020. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is regényt tudnék írni.

10 éve csak azzal utasítottam el bárkit is, hogy van párom (ami amúgy tök egyértelmű bármelyik profilomból). De mégis minden második ilyen szerencsecsomagnak beképzelt egoista k.va vagyok aki nem ad esélyt egy ilyen "kedves, rendes" pasinak és rohadjak meg. Cukik.

2020. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoris fura üzenetek férfiaktól:


"Te is csak hazudsz, hiszen nő vagy"


"Szia a Villás Béláéknál szoktam foglalkozni "elhalt lelkek hazasegítésével"


".... és aztán a férfiakkal nem akarnak együtt lakást bérelni az egyetemista lányok, kirekesztik őket mint valami szrt, tőlük meg is fagyhatnak kint a hóban.. " xD


"egy pasi miért nem kap szexuális ajánlatokat? Ti nők bezzeg csak panaszkodtok"

2020. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres...

Volt, hogy 10-kor matcheltünk két óra között, utána elmentem laborra (másfél óra), laboron végig rezgett a telefonom, rohadt kínos volt, lenémítottam...

Óra végén nézem, mi van, a következő fogadott:


- emberünk rám írt, amint matcheltünk, köszönt egyet és betolt kapásból egy mizuhogyvagyot

-utána szerencsére magától rájött, hogy ez gáz, szóval kijavította egy ugyanolyan szarra: mi a hobbid, tanulsz még?

-mivel erre sem válaszoltam, elmondott mindenféle egoista hercegnőnek, meg hogy nem vagyok olyan szép, hogy ezt megengedjem magamnak

-aztán írt egy regényt arról, hogy dugassam csak magam valami fuckboyjal

-utána megszólt azért, hogy gyáva vagyok válaszolni

-utána megtört és elkezdte a "nekem milyen nehéz, szűz vagyok és a nők k urvák" sztorit

-aztán rájött, hogy ez senkit sem érdekel, szóval visszatért oda, hogy minek vagyok Tinderen, ha nem válaszolok

-aztán elköszönt

-aztán hozzátette, hogy miért nem unmatcheltem, ha nem tetszik a pofája

-aztán megint elköszönt

-aztán jött 20 perc szünet és rám írt, hogy szia, itt vagy már?



Volt egy másik srác, őt sem értettem. Nem is matcheltünk, erre rám írt, hogy látott Tinderen, nem volt Match, de dumáljunk. Pár mondat után jött a szextéma, mondtam, hogy én dedósnak érzem azokat a kapcsolatokat, amik a szexre épülnek és ez szép és jó, de nem kellene, hogy mindennek az alfája-omegája legyen, mert van, amikor nincs rá lehetőség és ez így nagyon nyomasztó.

Na akkor jött a milyen unalmas vagy, misszionáriusban tolod csak, frigid pitsa, ezért nincs senkid, biztos megcsalt az exed.

Mondom köszi, akkor nem egymást keressük.

Aztán utána írt valami szexregényt, hogy mi kellene nekem tőle az ágyban, én meg lezártam a témát, hogy a 10 centis pusztítódnak nincs helye a szervezetemben és egyébként is minek írsz rám, ha nem húztalak jobbra.


Volt még egy csávó, neki sem nagyon írtam, mert a barátaimmal nyaraltunk épp (meg amúgy sem volt túl érdekes). Aztán mikor a sokadik gagyi "micsi" kaliberű kérdésére válaszoltam egy szóval, elkezdte, hogy én már kivénhedőben vagyok pár éven belül (ez volt 2 éve, akkor voltam 21),válogassam meg a szavaimat. Mondom oké, megválogatom. És úgy elküldtem a pokolba, a magyar szókincset kimerítve, mint a huzat. 🙃

2020. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"aztán jött 20 perc szünet és rám írt, hogy szia, itt vagy már?"


Ezt orvosoknak kéne vizsgálniuk, mert amit leírsz, az annyira tipikus, hogy tankönyvbe való.


Normálisan kezdi, hamar bedühödik és qrváz, aztán depis lesz, aztán megint dühös, eltűnik, és visszatér, mintha normális lett volna végig. Hihetetlen.

2020. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jóóók, szakadok :D


Nekem a tegnapi menüm: Tinderen írt, hogy mi már tizedjére matchelünk és ezek után már illik átmennem. Egy matchre sem emlékszem, nem hogy 10-re :D Írtam neki, hogy nem emlékszem a matchekre, de ha így is lenne, akkor sem kötelessége egyik nőnek sem lefeküdnie emiatt senkivel. Na, erre nagyon bedühödött, hogy milyen nő, én csak egy IQ light pi.. csa vagyok, szórakozom a fiúkkal, bezzeg ha ő tenné, megsértődnék, sose lesz senkim, sajnál engem, meg a prostitált minden jelzőjét megkaptam tőle. Tovább is írta volna, csak szétváltam tőle.


Amúgy arra tudnak még nagyon bepöccenni, ha nem adod magad azonnal. Match után 10 másodperccel rám ír a gyerek, hogy találkozzunk. Mondtam neki, hogy nekem ez kicsit korai, előtte beszélgessünk. Válasz: "b.a.zd.meg örülj hogy elhívtalak. Mintha akkora jó csávó lett volna, hogy mindenki élt volna a lehetőséggel, csak én nem :D

2020. máj. 14. 07:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal indított milyen gyönyörű vagyok, majd mondtam neki teljesen normálisan, hogy nekem túl messze lakik, és nem távkapcsolatot keresek:

amilyen rusnya buta már elhasznált undormány van, valóban örülhettél volna hogy egy jobb pasi szóbaáll veled csak hogy tudd azért hol a helyed : ] de persze téged bottal sem. mielőtt ilyenek hogy messze laksz meg stb barom, a malac fejeddel : d na tiltás csövi


Következő nagyon cuki, neki csak nem írtam vissza:

Javaslom a seggeden nyomd ki pattanást >>Majd pont egy ilyen kis arctalan ribi fog megfejteni kitalálni meg megmondani hogy megérdemelnék e egy csevegést vagy ismerkedést na ja majd felébredsz egyszer.Ha nem akartok ismerkdni nem kellene fent lenni egy társkeresőben.Nézzél már tükörbe köszönni nem tudsz az alapműveltséget nem ismeritek. Javaslom az ismeretlen pasikkal val bunkózás helyettl  nyúlj bele jó méllyen abba a bunkók álltal telespriccelt bugyidba azt vakargasd magadnak lent hátha az hasznosabb tevékenység lessz mint verni a pofádat verni a semmire társkeresőkben lebegni meg semmirekellősködni arctalanul.Na igy kell elbánni a hozzád hasonló förmedvényekkeel.Na Offolhatsz anyádba anyudba anyucidba vissza


Bájos emberek vannak. Elutasítom a beszélgetést, erre kapok egy ilyen levelet.

2020. máj. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!