Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minden rendben van miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden rendben van miért mindig ugyanz a sablonos elutasítás?

Figyelt kérdés
Már a sokadik olyan első találkozómon vagyok túl, ami sablon szerint zajlott... 1-2-3 órás beszélgetés, séta, gördülékenyen lazán poénkodva, de komoly témákat is érintve "tökéletesen" alakult, teljesen jó hangulatban váltunk el. Egyébként a külsőségeket nézve figyelek arra hogy jó autó, jó ruha, rendszeresen járok edzeni, összességében az összképem átlagon felüli, figyelek is arra hogy minden rendben legyen, akár haj, öltözködés, bármi. Évek óta ezért tanultam, edzem és dolgozom, hogy ezek rendben legyenek. Mégis a találkozóknak az a vége, másnap jön az üzenet, hogy jól éreztem tegnap magam, de nem látok esélyt, hogy komolyabbra forduljon, sorry... Sokadik alkalommal ugyanez, és már kezd idegesíteni, miért lehet, mit tehetnék azért hogy ne ez legyen a randik eredménye? 27/F

#sikertelen randik
2020. máj. 15. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, te mindent megteszel ezek szerint. Valamiért nem jöttél be a lányoknak, egész egyszerűen nem téged kerestek. Talán a kisugárzásod taszítja őket. Lehet hogy nagyon akarod, hogy működjön, ezért rágörcsölsz? Biztosan van olyan lány, akinek bejönnél, de el tudom képzelni, hogy ez most téged nem tesz boldoggá ennyi kudarc után.

Pedig mást nem tudok mondani: fel a fejjel és ne add fel! Respect neked és az összes olyan pasinak aki nem nyavalyog hanem tesz magáért. Megérdemled a sikert.

2020. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Lehet túlságosan barátként kezeled a lányokat a találkozón. Pl. meg szoktad őket érinteni, esetleg a csókkal is meg szoktál próbálkozni stb? Ha nem akkor nem véletlenül nem érzik a kémiát és utasítanak el másnap.
2020. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedésed milyen? Hogy jellemeznéd magad?


A, tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező

B, hízelgő, needy, kedveskedő, visszafogott


Sokszor akivel papíron minden rendben, azzal általában az a baj, hogy a nők számara nem elég férfias a viselkedése.

2020. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2-essel ellentmondanék. Én nőként utálom, ha elkezdik ezt az érintgetést, annyira átlátszó...Rögtön megy a pasi a levesbe. Még mindig beleborzongok, ha azokra a randikra gondolok.

Nyilván van AZ a vonzalom, ahol bármi belefér, én is szakítottam már félbe első randit azzal, hogy "most azonnal menjünk fel hozzád vagy hozzám", de szerintem ritka, és a legtöbb lányon NAGYON észrevehető, ha ez a helyzet (hozzád bújik, úgy néz stb.).


29N

2020. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik a leírásod alapján, mintha szinte mindent azért csinálnál, hogy csak legyen már végre kapcsolatod. Ha így van, akkor EZ A BAJ, mert ordít belőled, kimondatlanul, szavak nélkül, jópofáskodó viselkedésen keresztül is, hogy "HIÁNYOM VAN". Ha ehhez még az is társul, hogy az, akivel éppen beszélgetsz, érzi, hogy rá tekintesz úgy, mint a hiány potenciális megszüntetőjére, na, az garantált taszító tényező, ami lényegében mindenkit, aki egy kicsit is szereti magát, menekülésre késztet.
2020. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sok oka lehet ennek.

Lehet csak szimplán nem voltál a csajok esete. Ettől még nézhetsz ki jól, lehetsz objektíve jó pasi ha valakiben mégsem mozgatsz meg valamit, nincs kémia. Ez ízlés dolga.

A másik hogy tenyleg lehet nagyon rágörcsölsz arra hogy működjön, mintha terved lenne, óraműpontossággal megtervezve az egész és ordít rólad hogy neked kapcslat kell. Valakin ez nagyon érződik vagy valaki ezt nagyon jól megerzi.

Vedd egy kicsit lazábbra a dolgokat, az szuper hogy adsz magadra csak próbáld ne olyan görcsösen. Tudom mondani könnyű:D szerintem ezzel sokan küzdenek (én is, pedig nő vagyok) .

Kicsit engedd el magad.:)

2020. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl sablonos a randi? Tudom, ez az átlagos menet netes randiknál, de nem lenne jobb valami nem hétköznapi program? Pl. bicajozás, kalandpark, akármi? Ez a séta + beszélgetés kombó azért nem olyan nyerő, mert kicsit rágörcsölést vált ki mindkét félből szerintem.


Esetleg lehet még olyan pici hiba a gépezetben ezen felül, hogy például nem jó az illatod. Én legalábbis sokszor találkoztam olyan pasikkal, ahol minden rendben volt külsőre, de az illat nem volt az igazi, és engem lehangolt. (Testszag, nem friss ruha.) Én a férfias típust szeretem, de a finom illatú parfümtől azért odáig tudok lenni.

2020. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jó! Az a helyzet, hogy bárhogyan is viselkedsz meg nézel ki, lesznek akik elutasítanak, és lesznek olyanok is, akik majd elfogadnak. Attól hogy te azt hiszed átlagon felüli vagy, az csak a te világodban él. Én meg doszt azért sem jártam konditerembe, mégis sikerem volt a nőknél. Érdekes voltam, egyedi, hol kedves, hol magabiztos, hol humoros stb. A lényeg az, hogy nem tetszhetsz mindenkinek. Akár 10 nő is elküldhet szériába, lehetsz hullámvölgyben is. Nem minden nő álma a kondis test, van akinek az értelmiségi vonal jön be, van akinek a műmájer kommersz gyúrós figura, van akinek a mackós, van akinek a vékony, a magas, az alacsony, a gazdag, a szerény stb. Senki sem átlagon felüli, ebbe törődj bele. Átlagon aluli viszont van.
2020. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nem az első randin megfektetni és akkor menni fog.
2020. máj. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, voltak hasznos gondolatok!
2020. máj. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!