Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban lenne normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban lenne normális az első kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nemsokára 25 leszek de nem volt még senkim. Az a baj hogy nem tudok ismerkedni, nem olyan vagyok mint a többi fiú. Vicces, jó dumás, stb.

Ha így folytatom sosem lesz senkim, csak nem tudom hogy és miben kéne változtatnom.


Lányok is vannak ilyen helyzetben?


2020. máj. 17. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen, hogy hány évesen normális. Attól mert valaki benne van egy párkapcsolatban, az nem jelenti azt, hogy érett is lenne hozzá, ettől még a személyisége lehet infantilis és ugyancsak nem jelenti azt, hogy felelősséget tudna vállalni a gondolataiért és a cselekedeteiért. Úgy gondolom, ha ez a saját szemszögedből oké és megvan és képes vagy már a magad szempontjából felelősségteljesen gondolkodni, abban az esetben tudsz már egy kapcsolatban is építő hozzáállást nyújtani, ekkor leszel rá érett és ennek az életkorhoz semmi köze sincsen, ugyanis ez egy személyiséghez kapcsolódó kérdés.


F/21

2020. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolat minden életkorban "normális". Nekem 29 évesen kezdődött az első párkapcsolatom (jelenleg is tart), de nem is vagyok egy ismerkedős típus, a párom talált meg engem, nem én őt. Szerintem az erőltetett, kirakat párkapcsolatok sose jók...


31/L

2020. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!