Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú zárkózott akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú zárkózott akkor szinte semmi esélye nincs hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés

Én elég zárkózott vagyok, nagyon sok élethelyzetben hátrány ez, ismerkedéskor meg a legrosszabb tulajdonság ez. Iskolás koromban nem volt senki, mostmár pár éve dolgozom de továbbra sem volt, és lehetsőegem sem.


Kevés lány van akit el tudnék fogadni kapcsolatban, ez még nehezíti a dolgot. Sokan szinte bárkivel összejönnek csak legyen valakijük, de én nem ilyet nem csinálnék.


2020. máj. 17. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szociális képességek teljes hiányát hazudja zárkózottságnak, akkor az tényleg nagy hátrány. Ha valóban zárkózott, az nem gond.
2020. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
A zárkózott miért lett a nyápic hópihe szinonimája? Mondd csak ki nyugodtan, beszari vagy.
2020. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Próbálj bulikban ismerkedni lányokkal, igyál egy kis alkoholt(ne sokat!), az oldja a zárkózottságot. Jobban felszínre jön a belső éned, ez első találkozáskor sokat számít, határozottabb tudsz lenni. Másodjára meg utána talán oldottabb leszel már, mert nem első találkozó lenne.


Nekem lányként anno ez volt a taktikám, én is ezzel küzdöttem :D Tudom, nem a legjobb,de ad egy kis löketet.


Plusz, ami szerintem biztos: Határozott, nagyszájú lányt keress, aki ki tudja hozni belőled,hogy ne legyél annyira zárkózott. Nekem is a párom teljesen az ellentétem, és nagyon jól kijövünk, kompenzáljuk egymást, sokat segített a személyiségfejlődésemben is, sokkal bátrabb vagyok,mióta vele vagyok.


23L

2020. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!