Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy nekem ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy nekem ilyen nehezen a társkeresés? Miért vagyok ilyen selejtes? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Tehát az ilyen 60% alattiak ne írjanak, mert ahogy látom sehova nem tudnak normális választ írni. Szóval nem értem miért, külsőre tetszek a férfiaknak, el is hívnak randizni, utána meg valamiért lekoptatnak. Az egyiküknek túl gyors lett volna, ha már a 3. randin megcsókol, én már a másodikon is szoktam, ha a másik tetszik. Meg miután bevallottam neki hogy szűz vagyok, pedig utána még selejtesebbé váltam a szemében, és azzal koptatott le hogy én túl vagyok hozzá. Meg volt Már olyan is hogy egy fiú csak akkor keresett ha szüksége volt rám, amúgy semmi. Azt látom másoknál ha valakik együtt járnak, vagy csak randiznak, ugyanúgy keresik a másik társaságát, egy napot nem bírnának ki legalább anélkül hogy beszélnének. Engem meg volt úgy hetekig nem kerestek.
2016. jún. 27. 14:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

hát akkor a % tekintetében én még pont beleférek :D


Nem lehet, hogy a kisugárzásod, a cselekedeteid riasztják el őket?

mondjuk a 3. randin csók már szerintem simán belefér, de lehet az a srác szintén szűz volt és tovább akart várni, vagy nem tetszettél neki eléggé...


23F

2016. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
Mert válogatós vagy.
2016. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen a kisugárzásom, de szoktam mosolyogni a randikon, nem vagyok bunkó, nem csámcsogok, nem vagyok büdös, jól felöltözök a randikon, sminkelni is szoktam magam.
2016. jún. 27. 15:07
 4/28 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem lehet pontos és hasznos választ adni, mert túl kevés az infó. Csak találgatni lehet és akkor hátha eltaláljuk a több tucat lehetséges ok közül az egyiket, de még az sem biztos, hogy működik, mert akár le is tagadhatod a találgatások eredményét és akkor nem jutunk túl sokra.


Azt tudom tanácsolni, hogyha rá tudod venni magad, akkor kereshetnél valamilyen fiút/férfit, akiben megbízol és ilyen "próba" jelleggel megkérhetnéd, hogy menjen el veled egy randira és figyeljen meg téged, hogy vajon mi lehet a hiba. Vagy ha nem is vele, hanem mással, de ártani biztosa nem ártana, hogyha egy olyan fiú/férfi, akiben bízol megfigyelne egy ilyen randit és utána véleményezné. Szerintem így kiderülne, hogy hol is van a probléma.

2016. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem te voltál az esetük. Keress tovább és ne a bunkók közt, hanem a szerényebb csendesebb fiúkat válaszd.
2016. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%

Két oka lehet ennek:

1. túl válogatós vagy

2. valami nem oké nálad fejben, ami miatt menekülnek

2016. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

"Tehát az ilyen 60% alattiak ne írjanak"


Ez kedves volt. Tudod akik azt válaszolják amit a kérdezők hallani akarnak azok kapják a lepontozásokat. Akik pedig az igazat mondják az sokaknak cseszi a csőrét és lepontozzák. Szóval, ha nem érdekel a 60% alattiak véleménye, akkor hallgass az olyanokra akik vigaszként azt írják amit hallani akarsz, azaz hogy semmi baj sincs veled. Ha ezek a számodra hasznos válaszok, akkor ok.

2016. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Persze hibám nekem is van, mint hogy kissé visszahúzódó és csendes vagyok, nem vagyok egy nagy társasági ember, de amúgy én úgy éreztem jól elbeszélgettünk.
2016. jún. 27. 15:11
 9/28 anonim ***** válasza:

milyen programok voltak és mennyire élvezted a randikat?


23F

2016. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Sétáltunk, elmentünk pizzériába ilyesmik voltak. Velem tényleg azt éreztették hogy tetszek nekik, aztán kiderült, még sem. :(
2016. jún. 27. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!