Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony pasiknak nehezebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasiknak nehezebb az ismerkedés? Tehát zavaró ha a csaj jóval magasabb? és ha jól néz ki, attól még próbálkoztok nála, vagy sikerül, vagy nem?

Figyelt kérdés

nem kínos magasabb nővel lenni?

inkább ezért társkeresesnel figyeltek h magasságban passzoló lányt keressetek?



2020. máj. 17. 22:11
 1/4 anonim válasza:

Szerintem biztosan nehezebb, mivel általában a lányok szeretik, ha a pasi nos ha fél fejjel is, de magasabb (persze vannak kivételek)


Viszont az, hogy kibe lesz az ember szerelmes, ott nem érdekli annyira a magasság, én például személy szerint egy másik személynél a belsőbe szeretek bele, a külső már csak mellékes

2020. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez igaz, hátrányt azert okozhat. hát igen a külső mellékes de gonosz ez a világ és ez mjndig okot ad h beszédtema legyen kb.. azért is kérdeztem h ez a pasiknak milyenlehet
2020. máj. 17. 22:22
 3/4 anonim válasza:

Nos én 165 cm magas srác vagyok és igen ez pasiként alacsonynak számít.

Az igazság az, hogy viszont sosem okozott nagyobb gondot a társkeresés.

Persze sokan mondhatjátok, hogy persze hiszen a lányok egy része 150-164 cm és így nem is olyan gáz.

Az igazság az, hogy én nekem rengeteg párkapcsolatom volt és sokat randizgatok és csajozok.

Természetesen vannak lányok akik az alacsonyságom miatt visszautasít, de az ilyenekkel nem is szabad foglalkozni..

A legtöbb sikeres csajozó a környezetemben szinte mind 165-170 cm körüli pasi.

Ahogyan rengeteg 175 feletti srácot ismerek aki nem is tud csajozni és még nem is volt semmi intim viszonyuk nőkkel..


Hogyha egy alacsonyabb srác vagy akkor ne add fel! Hogyha egy alacsonyabb srácot szeretnél meghódítani akkor mutasd meg neki, hogy egyenrangú félként fogsz rá tekinteni az alacsonyságával együtt és büszkén képes vagy felvállalni..

2020. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Vagyok:

Engem nem feltétlen zavar, ha magasabb, ha magasabb hát legyen, rajta úgyse változtat semmit lényegében


És egy dolgot: próbálkozni szabad.. remélem ez sokat mond a rövid tartalma ellenére

2020. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!