Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nagyon csúnya vagyok és már nem is merek próbálkozni az ismerkedéssel. Mit csináljak?

Eddig élőben és társkeresőkön is próbáltam ismerkedni annak ellenére, hogy csúnya vagyok. Korábban még reménykedtem abban, hogy hátha valakit nem fog annyira zavarni, vagy valaki mégsem tart annyira csúnyának, de már rájöttem, hogy nem várhatom el senkitől, hogy így szeressen.

(19/F)

2018. dec. 3. 18:12  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Miért gondolod csúnyának magad?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2018. dec. 3. 18:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az eddigi tapasztalataimból úgy tűnik és látom én is, hogy hogy nézek ki.

# 2/13Időpont 2018. dec. 3. 18:25 Privát üzenet
Küldesz képet privátban?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2018. dec. 3. 18:49 Privát üzenet
Változtass a külsődön, vagy fogadd el magad. A külső nem minden, inkább rossz helyen keresgélsz a lányokat illetően.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2018. dec. 3. 18:59 Privát üzenet
Szerinted fog ide rakni ki képet? Ha annyira akarod lázni, akkor írj rá, úgy több esélyed van...

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2018. dec. 3. 19:33 Privát üzenet

Engem is erdekelne hogy hogy nezel ki hogyha olyanokat irsz hogy "senkitol sem varod el hogy igy szeressen" azert csak nem ilyen remenytelen a dolog

Meg fiatal vagy es nem kell a hattyu halalat eljatszani hogy nem lesz senkid mert ugy is lesz csak ido kerdese

Nem kell magad mashoz hasonlitani hogy "De neKI MaR 16 eVeSEn voLT egY cSomo CsaJa"

Remelem erted mire gondolok. Ez semmilyen banto szandekot nem tartalmazott de most for real tudod napi hany ilyen kerdes van? Es biztos vagyok benne hogy idovel megismersz valakit aki szeretni fog ugy ahogy vagy.(kiveve ha szar ember vagy, akkor gyors utemu valtozast ajanlok)

16/l

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2018. dec. 3. 19:52 Privát üzenet
Ne aggódj ,én lassan 24 leszek és nekem sem jött össze egy lány sem! Mindegyik csúnyának tartott! Szóval nagy reményeket ne fűzz hozzá! A társkeresőt meg felejtsd el ,itt sokkal nagyobb esélyed van bármire is mint ott!

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2018. dec. 3. 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretnék ide kirakni képet magamról, mert rossz lenne egy ismerősbe botlani.

# 8/13Időpont 2018. dec. 3. 20:22 Privát üzenet
Engem nem zavarna a külsőd, bármilyen is vagy. Ha van kedved, beszélgethetünk privátban. :) 17L

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2018. dec. 3. 21:47 Privát üzenet
Én nagyon szívesen mondok véleményt a külsődről, ha küldesz képet, természetesen privátban. 18/L

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2018. dec. 4. 20:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet csúnya fiúkkal ismerkedni? Melyik oldalon vannak sokan?
Miért van az, hogy aki szép az negatív aki csúnya az meg pozitív? Kifejtés lent
Fiúk ez hozzátok szól, szerintetek?
Most akkor ronda vagyok? 19/l
Nem tetszem senkinek,15 éves vagyok azért szerintem nem vagyok csúnya de persze nem is a legszebb. Nem sminkelem magamat és az ismerkedéssel is gondjaim vannak. Egyszerűen nem...
Az árt az ismerkedéssel való esélyemnek, ha csúnya a barátnőm?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!