Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki próbálkozott már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbálkozott már csoportot csinálni? (Visszafogottabb emberek)

Figyelt kérdés
Nekem nem megy az ismerkedés, nem járok közösségbe (Nem is bírom a sok embert igazából), neten pedig nem nagyon találok olyan helyet ahol lennének visszafogottabb lányok lennének, a trendi "tömeglányok" nálam kizárva. Ti próbáltatok már csoportot csinálni? Ha igen hol hírdettétek meg? Hogy szereztetek embereket? Nekem már nincs más ötletem, az eddigi tanácsok nem nagyon jöttek be, elég tehetetlen vagyok, mert ha próbálok "nyitott" lenni akkor is max a csalódások találnak meg. (Szerencsére még nincs sok "tapasztalatom" tehát nem cserélgetem az exeket vagy ilyesmi) Nagyon rossz a magány, de ha sikerül is beszélni valakivel az vagy szórakozik, vagy nem akar komoly kapcsolatot, vagy épp nekem nem tetszik, mert hát tudjuk hogy a legtöbb lány buliba jár, mutogatja magát a közösségi oldalakon és hasonlók.

2019. szept. 20. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezek! De a csoportnak legyen valami témája azért, pl. töri, műszaki dolgok, vagy szimplán minden este legyen egy rektorált vitaest
2019. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat :)


(((Lett volna egy kis "easter egg" a részletekbe, aki ügyes 1 betű híján megtalálja :'D)))

2019. szept. 20. 21:42
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es, írj privátba, milyen témára gondoltál? Ötleteket szivesen fogadok
2019. szept. 20. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!