Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kik esnek jobban pánikba ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik esnek jobban pánikba ha nincs párjuk?

Figyelt kérdés

Szavazás:

Nők vagy férfiak?



#szingli, egyedülàlló
2020. máj. 18. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Nők.
Férfiak.
56 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Egyértelműen nők, azok nem tudnak férfi nélkül élni, több mint a felük kapcsolatfüggő. Egy férfi eleve is tud boldog lenni nő nélkül is, no meg kényszerből sokan anélkül is vannak eleve. (Férfitöbblet téma)
2020. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
A férfiak szerint a nők, a nők szerint a férfiak.
2020. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Itteni kérdések alapján férfiak...."X éves múltam,nem volt és soha nem is lesz senkim"
2020. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

"X éves múltam,nem volt és soha nem is lesz senkim"

És ez neked miért pánikba esés? Ez egy tény közlése.. egy kijelentő mondat.

Látszik, hogy a való életben alig élsz, mert az én nő ismerőseim tényleg nem bírják egyedül, megőrülnek tőle. A férfiak meg nem.

2020. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Saját tapasztalataim alapján a férfiak sokkal inkább beletörődnek és depressziósok lesznek. Egy idő után pedig telibe x@rják az egészet, de a konkrét pánik nem nagyon jellemző.


Ezzel szemben a 30+ nőismerősökön azt látom, hogy szó szerint kétségbeesés van, megy a rinyálás a barátnőknek 24/7, hogy "a görbe Julcsa is már feleség, bezzeg ő senkinek sem kell". Aztán folyamatosan mennek olyan helyekre, ahol szerintük hapsik vannak, aztán egyre lejjebb kerül az a bizonyos léc, majd jön a "minden férfi szemét" fázis, ha nincs szerencséjük.


Vagyis szerintem a csajokra sokkal láthatóbban kiül a frusztráció, mint a férfiakra.

2020. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Ez az adott embertől függ, nem pedig a nemétől. A többség kapcsolat/társfüggő valamilyen szinten, ha nem így lenne, akkor nem menne a nagy felhörrenés/ledöbbenés mikor rájönnek, hogy valaki egyedül van X éve, hogy "úúúú hogy bírod" meg nem rettegne az egyedülléttől szinte mindenki. Sokan - mindkét nem - inkább élnek egy szar kapcsolatban, semminthogy egyedül legyenek, mert FÉLNEK egyedül lenni. Pedig attól nem kell. A magánytól lehet félni, de az nem azonos az egyedüllét fogalmával.


De még az sem igaz, amit itt pedzegettek páran, hogy a férfiak a szex miatt kattannak be, a nők meg a többi miatt. Ismerek olyan - nem is fiatal - nőt aki állandóan szexkapcsolatokban van. De olyan férfit is, aki mindenkivel összejön, de sosem szexuális motivációval. Nincs ez semmihez kötve.


Bár akik ilyen függők, őket nem is értem. Nem hiányzik a "szabadság" olyan értelemben, hogyha egyedül vagy a lakásodban, akkor azt teszel amit akarsz, akkor alhatsz, ehetsz, mehetsz wc-re, fürödhetsz stb. amikor akarsz, nem kell idióta szabályokat követni, vagy a másik fél rinyálását hallgatni, ha én nyáron éjfélkor megyek fürdeni éjjel, mert akkor kellően hűvös van, vagy állok neki hajnalban sütni valamit, mert éhes vagyok és undorodom a szárazkenyértől így inkább valami spécit eszem. De egyedül bármit szabad, senki nem fog fikázni.

2020. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
5# Mik azok a helyek ahol szerintük hapsik vannak? Láncfűrész bolt? :D
2020. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

#7-nek, az #5-ös vagyok.

Meglepő módon, több egymást nem ismerő, 26-32 éves szingli csaj is rendszeresen borbárokba, borkóstolókra és egyéb borral kapcsolatos rendezvényekre szokott járni :D


Gondolom azért, mert a "sima kocsmákban" szerintük csak alkeszek és prolik vannak, a táncolós helyeken pedig biztos minden hapsi csak egy éjszakásat akar... Bezzeg ezek a nők a Tindert se rakják fel, mert "ott is minden férfi csak d*gni akar" :)

Szóval, bor = romantika; minden más = lelketlen d*gás :D


Valaki meg tudná erősíteni ezt, vagy csak én tapasztalom?


32F

2020. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha egy nő szeretne gyereket és 35felett még szingli akkor jogos lehet a pánik. Férfiaknál ez nem sürgető ok, nekik több idejük van.

De ha csak általánosságban beszélünk akkor szerintem ez inkább egyénfüggő.

2020. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Talán a férfiak.

Én is az vagyok és kicsit úgy tűnik mintha a nemem ellen beszélnék de nem.


A nők kevésbé esnek pánikba, méghozzá azért mert 1000x gyorsabban összeszednek egy pasit ha akarnak.


A férfiak viszont akár hosszú hosszú éveken át egyedül maradhatnak.

2020. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!