Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Panikba estem pozitiv teszt...

Panikba estem pozitiv teszt utan. Volt mas is igy?

Figyelt kérdés

Szerettunk volna mar babat honapok ota probalkoztunk, mindig csalodott voltam a negativ teszten, am ebben a honapban osszejott. Eloszor felse fogtam igazan de igy hogy eltelt egy ket nap kezdek panikba esni.

Elbizonytalanodok mindenben, meg abba is hogy valaha keszen alnek e az anyasagra, most egy v 5 ev mulva? Ezer ilyen kerdes fut at a fejemen, mig eddig bistos voltam benne nem voltak ketsegeim.


Mas is volt igy? Vagy mar most rossz anya vagyok?


2020. ápr. 5. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki nem így van, az nem érzi át a súlyát.

De no para, menni fog!

A rossz anyát meg felejtsd el gyorsan!


Gratulálok!

2020. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is terveztük, mi is pánikoltunk :)
2020. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd, hogy egyedül vagy ezzel. A gyerekvállalás akkora életmódváltozás, amitől a legtöbben megijednek, mikor valósággá válik. Az elsőnél én se tudtam, mihez kezdek majd a egy icipici babával. Mostanra 3 éves nagylány, okos, önálló, vidám, szóval valamit jól cssinálunk. A tesót terveztük, de mikor pozitív lett a teszt, akkor megijedtem. Oké, hogy eggyel megy, még mázli is lehet, de kettővel is fog? Heteken belül születik meg és kiderül, mennyivel lesz nehezebb vagy másabb az élet, de már nincsenek félelmeim. El fog múlni neked is.
2020. ápr. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiknél se, kivéve most a harmadiknál. Amíg nem kezdtem el érezni olyan szintű pànikrohamaim voltak, te jó ég. Néha azt se bántam volna ha elmegy, aztán utàna ezért a gondolatért ostromoltam magam, utána azèrt pánikoltam hogy mi lesz hogy lesz, stb. Abszolút tervezett baba, nagyon szeretnénk nagycsalád lenni. Aztàn megmozdult, és meghozta áttörést, azóta nagyon pozitívan látom és várom, készen állok rá mentàlisan is.
2020. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom avalaszokat, nagyon megnyugtatattok. Eleg butan soot gonoszan ereztem magam hogy most szorakozok vagy mi?!

Mindenki akit korulottem kerdeztem azt mondtak hogy nem panikoltak, igy elegge osszezavarodtam, de jo latni hogy nem vagyok egyedul ❤

2020. ápr. 6. 09:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A pillanatnyi pánik teljesen normális. Azt jelenti, átérzed a súlyát annak, amivel egy gyermek kihordása, felnevelése jár.

Mi 2 éve vártunk a babára, és amikor végre + lett, napokig nem tudtam aludni éjszaka, annyira szorongtam a bizonytalanságtól, hogy jó szülők leszünk-e...


Ami fontos, hogy ne hagyd hogy a félelmeid átvegyék az irányítást. Készíts tervet, olvass a témában, beszélj a pároddal ő hogy képzeli el az életeteket hármasban... Ahogy a kérdéseidre lassan megkapod a válaszokat, úgy fog elmúlni a pánik érzése. 🙂

2020. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi több mint másfél évet próbálkoztunk mire összejött. Már annyi negatív tesztet csináltam, hogy majdnem el is felejtettem megnézni a tesztemet, aztán megláttam a két csíkot és én teljesen sokkos állapotban voltam úgy 2 órán keresztül, annyira remegett a kezem, hogy nem tudtam a kezemben megmutatni a férjemnek a tesztet, oda kellett adnom neki, hogy ő fogja és úgy nézzük rajta a 2. csíkot (még elég halvány volt). Nagyon rossz érzés volt az egész, amikor elmúlt a sokkos állapot, után persze azért örültem neki. Azóta pedig ilyen hullámokban jönnek, a nagyon várom már, hogy itt legyen, és a nagyon aggódom, hogy milyen szülők leszünk, felkészültünk-e erre, hogyan fog megváltozni az életünk, biztos, hogy jó döntés volt-e, érzések.
2020. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most a végén érzem néha a pánikot, hogy úristen de megváltozik az életünk. Kicsit úgy érzem egyébként, hogy nekem most ütnek be a hormonok nem az elején. Idegesség/boldogság/nevetés/sírás váltja egymást. De lehet csak begolyózok a bezártságtól.
2020. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tervezett volt a baba. Annyira vártam meg örültem neki. Aztán amikor elsőre sikerült annyira nem azt éreztem, amit kellett volna.

Teljesen idegen érzés volt, nem tudtam felfogni, nem is úgy örültem, ahogy azt vártam. Nagyon para volt.

A 12. hétig csak szoktam a gondolatot. Utána kezdtem úgymond megszeretni.

Azóta 32 hetes vagyok, élek halok érte, de még mindig vannak pillanatok amikor kétségbeesek, hogy hogyan fogok egyedülálló anyaként helytállni.

2020. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ! Mi is regota probalkoztunk , vegre pozitivat teszteltem , meg nemtudom minden oke e , 28an kell mennem ultrahangra . De en is ugyanigy vagyok , pedig nekem mar van gyerekem :) teljesen normalis !
2020. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!