Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 30 as férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30 as férfi, aki se nem népszerű a nőknél (nem jóképű, pénzes, nagydumás), és barátai sem nagyon vannak? Ha igen, hogyan élitek meg ezt? Én sajnos eléggé antiszociális vagyok, próbáltam kitorni, de a gének.

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Most nem tudom, hogy ennyi csicska luzer van e itt tenyleg, vagy az összes ilyen hasonlo kerdest egy es ugyanazon szemely irja ki...

Ne a genekre fogd, hogy töketlen vagy.

Regi szep idök, amikor a ferfiak meg ferfiak voltak...

2020. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

#1


...és vidáman nyomták el a nőket, vonultak agyatlanul háborúba csak mert azt mondták, hogy kell stb.

2020. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát igen, a gének, amiket jobb lenne nem tovább örökíteni. Ez a csúnya evolúció...
2020. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

#3


A mai korban az ezerféle létező védekezési módszer mellett ez elég gyenge érv.

2020. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Jelen. Igazából semmi extra, én kifejezetten szeretek magam lenni. A legtöbb ember egyszerű, idegesítő, ugyanazt fújja. Introvertált vagyok, tehát eleve a magány, egyedüllét tölt fel. Nekem egy karantén nem büntetés lenne, ha elrendelnék, hanem ajándék. Volt már 3 barátnőm, de évek óta semmi. Lett volna lehetőség, de nem éltem vele, mert nem fogtak meg a nők. Egyébként attól, hogy egyedül vagyok, szeretek csavarogni, vezetni, bringázni, kirándulni, túrázni, futni is, szóval nem vagyok egy otthon ülő, besavanyodott ember. Hülyét is kapnék, ha egész nap, héten otthon gubbasztanék a 4 fal között. 32F
2020. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
#4 Remélem te többet alkalmazol is közülük. Így is van elég hülye.
2020. márc. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Én is ilyen vagyok ☹️ Soha nem volt nőm, mert nem tudok nagydumás lenni és pénzem sincs. Mást nem tudsz tenni, mint hogy belenyugszol... Én is ezt tettem ☹️

33F

2020. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Először rendbeteszem a kis életemet, aztán majd keresek barátnőt.


Eddig örököltem saját lakást, letettem a jogsit és vettem kocsit, elmentem edzeni, fogytam egy kicsit és ahol tudok próbálok beszélgetni az emberekkel. Ezek a dolgok mind fejleszthetők, az átlagos külső bőven elég melléjük. De persze kell hozzá némi akarat és céltudatosság, különben úgyis belebuksz. (Háromszor egy héten edzeni, magamnak főzni a kaját, egyedül élni, tenni azért hogy legyen önbizalmad, stb)

2020. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!