Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyton elutasítanak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton elutasítanak mert cigány vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok évek óta nem volt párkapcsolatom mert legtöbbször akikkel szeretnék ismerkedni elutasítanak mert cigány vagyok. Persze nem mondják nekem de többször visszahallottam már. Szexet akarnak de komolyabbat nem. Normális, tisztességes családból származom és tanult, dolgos lány vagyok. Nem beszélek csúnyán és tisztelettudó vagyok. A családommal nem úgy élünk mint ahogy a köztudatban elhíresült cigány családok és engem se úgy neveltek. Mégis elutasítanak mert szégyelnek. Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom hogyan változtathatnék. Sokszor kívánom bár ne lennék az...
2020. máj. 19. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem itt valami más van a képben. Vagy nagyon nagyok az elvárásaid, vagy nagyon rossz a kinézeted.
2020. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem roma fiúknál próbálkozol?
2020. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Magamhoz képest nem nagyok az elvárásaim. Szép lánynak tartom magam és csinosnak. Akik elutasítják velem az ismerkedést azok is szépnek tartanak csak a származásom miatt nem akarnak kapcsolatot.
2020. máj. 19. 23:10
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék roma fiúval ismerkedni mert a legtöbbnek olyan gondolkodása van ami tőlem távol áll.
2020. máj. 19. 23:11
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

Amit a #3-as válaszodban írsz, szinte szó szerint ilyeneket mond mindenki, akinek nagy az elvárása. Elmondják, hogy nem nagy, csak ezért vagy azért sosem jött össze a dolog.

De, ebből inkább az látszik, hogy nagyok. Ha itt random ráírnál 10 srácra, akkor tuti, hogy többen is összejönnének veled.

Egyáltalán mennyire látszik a kinézeteden, hogy cigány vagy?

2020. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen sok fiú össze jönne velem ez igaz de ők nekem nem tetszenek. Akik nekem tetszenek a legtöbbnél az egyetlen akadály a származásom. Kreol bőröm van de nem annyira sötét. Nem mindenki látja rajtam hogy cigány vagyok mert van bennem anyukám felől magyar is és inkább ráütöttem de akinek jó a szeme hozzá az látja mert a vonásaim megvannak az arcomon.
2020. máj. 19. 23:16
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
#5 Az hol nagy elvárás ha valaki nem jön össze olyannal aki nem tetszik neki??? Anyám borogass... Még mindig senki nem fog egy szerencsétlen lúzerrel összejönni aki még külsőre se tetszik neki.
2020. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%

tökmindegy, hogy cigány vagy-e, hottentotta, vagy japán. a probléma, hogy primitív vagy.

mennyi ész kell ahhoz, hogy rasszista köcsögökkel akarj járni..?

2020. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

#6: Szóval sok srác összejönne veled, csak pont azok nem, akikkel te igen. Pontosan ezt jelenti a nagy elvárás. Találsz társat? Nem. Vannak jelentkezők? Igen. Akarnak szexnél többet? Nem. Te is pont azokra a srácokra hajtasz, akik amúgy megkaphatnak rengeteg csajt és te nem tudsz olyat nyújtani, hogy nálad álljanak meg.


#7: Ott, ahol nem talál társat. Ha én a palvinbarbival akarok összejönni, de nem kellek neki és elhajtom a többi lányt, akkor nem nagy az elvárásom? De.

Nem az a gond, hogy valaki olyannal akar összejönni, aki tetszik neki. Ez még önmagában nem nagy elvárás. De, ha az illető nem talál olyat ezek között, akinek ő is tetszik, akkor az már nagy elvárás.

És ja, jól mondtad: Anyám borogass, hogy egy szóösszetételt a felnőtt kategóriában el kell magyarázni elvileg felnőtt embereknek.

(Nevetséges, hogy ilyenkor minden szóra ugrotok páran, hogy lúzerezhessetek egy jót, de amikor egy férfi ír ki hasonló kérdést, akkor egyből elhordjátok mindennek, hogy mit képzel, milyen nagy elvárásai vannak. Most ez a felnőtt vagy az ovis kategória?)

2020. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Semmi különös nincs ebben, szokásos magas elvárások, próbálsz fogni magadnak egy jó partit de nen sikerül. Az hogy cigány származású vagy vagy sem, nem számít.
2020. máj. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!