Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak folyton panaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak folyton panaszkodnak, hogy társkeresőn válaszra sem méltatják őket a nők, akkor hogy lehet, hogy mégis nagyon sok sikersztoriról hallani?

Figyelt kérdés

A férfiak mindig felhozzák, hogy a netes társkeresést hülyeség erőltetni, mert a nők el se olvassák a leveleket, de ha mégis, válasz mégsem érkezik. Így meg nem látják értelmét a dolognak.


Mégis nagyon sok olyan történetet hallani, hogy társkeresőn jött össze egy pár, már házasok is, gyermekük is van... Vélhetően ezeknél is a pasi tette meg a kezdő lépést. Nekik egyszerűen csak mázlijuk lehetett? Sikerült megtalálniuk zsákként a foltjukat? Hogy lehet, hogy sokan a netes társkeresésnek megtapasztalhatják a napos oldalát, míg másoknak meg csak a keserűség és a mellőzöttség jut? Mitől függ ez? Simán csak szerencse kérdése? Jókor kopogtatsz a jó ajtón és ennyi?


Mi a véleményetek erről?



2017. jún. 8. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

"már házasok is, gyermekük is van... "


Ez egy férfi szempontjából nem egy sikersztori. Ez a nő szempontjából sikersztori, mert talált egy balekot aki lehorgonyozott mellette és hallgatja egész nap a gyerek bőgést, ahelyett, hogy még élné az életét, és dugná a nőket sorra. Főleg ha 35 alatti a pasi, akkor meg végképp lúzer volt. Pont amikor a pasik is kezdenek vonzóvá válni és lehetne király élete, váltogathatná a szeretőket, erre gyerek sírást hallgat és melózik, hogy el tudja tartani őket. Nem egy siker ez egy férfinak, hidd el.

2017. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem szerencse dolga: valakinek sikerül, valakinek nem. És lehet olyan is, aki nagyon kitartó, és végül rá mosolyog a szerencse.
2017. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Már ide jutottunk, hogy nem sikersztori a családalapítás? Jaj, de nagy a baj a világgal...
2017. jún. 8. 13:53
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

A netes ismerkedésben az a sikersztori ha egy év alatt 100 bombázó fiatal csajt tudsz megfektetni. Ilyenről meg nem hallottam.

Nem az a sikersztori, hogy találsz valakit akit eltarthatsz, gyereket kell csinálnod neki és ráadásul hűségesnek is kell lenned hozzá, a terhesség alatt ráadásul még a libidó is csökken.

2017. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A nagyon sok roppant relatív. Nem mindegy, hogy 10-ból sikerül 1-nek, 100-ból, 1000-ből vagy 10 ezerből. Persze a bukásokról senki sem szeret beszélni, csak a sikerekről, de hidd el, összességében a férfiak szempontjából harmatgyengék az esélyek egy sikersztorira.
2017. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
44%-os válaszoló: Van, akinek még jelentenek valamit azok a szavak, hogy család, szeretet, felelősség, stb., az olyanoknak ez sikersztori. Az, hogy te ezzel nem tudsz azonosulni, a te bajod.
2017. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
És az ilyen 44eske csodálkozik, hogy nem jut neki 3,14na xd
2017. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én 6 évig voltam fent egy társkeresőn, voltak randijaim, tehát nem féltem találkozni, de már nagyon elkeserítő volt a sok kudarc. A vőlegényem regisztrációja után 3 héttel írt nekem és minden jól alakult. Ő úgy látja, a társkereső nagyon hatékony dolog, összesen pár hónapot töltött ott és megtalálta, amit keresett. Én is megtaláltam, de rohadt nehéz volt kivárni. Szóval szerintem tényleg szerencse kérdése.
2017. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4-es a te gondolkodásod sem egy sikersztori.
2017. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem értitek a lényeget. Az nem egy sikersztori egy férfi esetében, hogy gyereke legyen, mert az egy női ösztön. Egy férfi ösztöne az, hogy minél több nővel, minél csinosabb és feszesebb nőkkel szexeljen minél többet. Egy férfinak ez lenne a sikertörténete, az irigylésre méltó élete. Nem az, hogy van egy asszony pár gyerekkel.. utolsó Kondás Pistának is van a kocsma leglepukkantabb alkoholistájának. Ő neki is egy sikertörténet akkor az élete?
2017. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!