Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyton elutasítanak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton elutasítanak mert cigány vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok évek óta nem volt párkapcsolatom mert legtöbbször akikkel szeretnék ismerkedni elutasítanak mert cigány vagyok. Persze nem mondják nekem de többször visszahallottam már. Szexet akarnak de komolyabbat nem. Normális, tisztességes családból származom és tanult, dolgos lány vagyok. Nem beszélek csúnyán és tisztelettudó vagyok. A családommal nem úgy élünk mint ahogy a köztudatban elhíresült cigány családok és engem se úgy neveltek. Mégis elutasítanak mert szégyelnek. Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom hogyan változtathatnék. Sokszor kívánom bár ne lennék az...
2020. máj. 19. 23:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Tehát nem akarsz roma fiút, effektív kizarod őket de azt akarod hogy a nem romák fogadjanak el.

Eléggé rasszista megnyilvanulas ez tőled, de akkor legalább pontosan tudod azt, hogy miért nem kellesz a kiválasztott partnereidnek. Így ez a kérdés meg is van válaszolva.

2020. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Irány India, sok sikert
2020. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Tényleg hatalmas nagy elvárás, hogy nem jön össze olyannal, aki nem tetszik neki... Lúzerkéim, nektek jobb lenne, ha összejönne veletek egy nő, de közben elhányná magát minden alkalommal, amikor rátok néz? A semmi is jobb egy ilyen “kapcsolattól”.

Kérdező, majd találsz valakit, akivel kölcsönös lesz. Iskola, munka, baráti társasag, Tinder esetleg stb türelem és meg fogod találniy

2020. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha romaként kizárod az összes roma pasit pont a származás és az életvitel miatt, akkor miért várod el, hogy magyar pasi szóba álljon veled?


Ugyanannyi esélyed van a romák között taláni egy normálisat, mint kifogni egy "fehérembert", aki elfogad és elhiszi, hogy abba a normális fél %-ba tartozol.

2020. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%
13# Nem, csak a szokásos női siránkozás miközben pöckölgeti le magáról a férfiakat.
2020. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Képet, vagy meg sem történt!!!
2020. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ha romaként kizárod az összes roma pasit pont a származás és az életvitel miatt, akkor miért várod el, hogy magyar pasi szóba álljon veled?"


Szóról szóra ezt akartam kérdezni.

Amúgy mi a bajod a roma srácokkal? Az ilyen magyarosabb (nem hátrazselézett haj aranyfuxal) roma srácok között állandóan látok számomra vonzót, pedig én nem vagyok az.

2020. máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj, hogy ahol én élek ott nincs normális roma fiú... de ha találkoznék egy normálissal akkor szivesen ismerkednék vele.
2020. máj. 21. 22:21
 19/21 anonim ***** válasza:

Felettébb érdekes gondolkodásmódod van. 😂


Én 21 éves, egyetemista srác vagyok, kommunikáció és média szakon tanulok, újságíró szeretnék lenni. 178cm magas vagyok, és 60kg. Szabadidőmben legfőképpen rajzolok, fotózok, vagy verseket írok. Egy fotómmal már pályázatot is nyertem. :) Szeretek olvasni, legfőképpen kedvenc témámról, a második világháborúról szóló könyveket, visszaemlékezéseket olvasgatok. Eddig 2 komoly kapcsolatom volt egyik másfél, másik két évig tartott. Nyugott, jókedéjű, kiegyensúlyozott férfinak gondolom magam.


Egyébként roma származású vagyok. 😂


(Egy tanács: Ha nem látszanak rajtad annyira a tipik roma vonások, gyakorlatilag bármilyen rasszba bele tudsz olvadni. Én voltam már a hölgy kedvéért arab, indiai, kúrd, etióp, kubai, spanyol, de még afrikai is. Nem feltétlenül kell egyből azzal nyitni, hogy gypsy vagy.)

2020. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Diplomás cigány lány vagyok, hasonló cipőben járok. Csak a külsöm árulja el rólam, hogy cigány vagyok, egyébként nagyon távol ál tőlem a cigány kultúra, de nem szégyellem a származásom.

Komolyabb kapcsolatra esély sincs, mert megrémiszti őket a gondolat, hogy a szüleik mit szólnának. De én úgy vagyok vele, hogy nem is akarok olyan bunkó férfit, akinek az agyában egyáltalán felmerül bármilyen rasszista gondolat. Ezért inkább külföldiekkel, diplomás cigány fiúkkal ismerkedem.

2020. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!