Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a nők általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nők általános párkeresési és pártalálási szokásukat illetően?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 15:00
A kérdező szavazást indított:
jellemzőbb, h régebbi ismerősi viszony, a kapcsolatot hosszas barátság és hosszas ismerkedés előzi meg
jellemzőbb, h régebbi ismerősi viszony, a kapcsolatot csak hosszas ismerkedés előzi meg
jellemzőbb, h régebbi ismerősi viszony, a kapcsolatot csak rövidebb ismerkedés előzi meg
jellemzőbb, h rövidebb távú ismerősi viszony, a kapcsolatot hosszas ismerkedés előzi meg
jellemzőbb, h rövidebb távú ismerősi viszony, a kapcsolatot csak rövidebb ismerkedés előzi meg
jellemzőbb, h ismeretlen vadidegen férfival, hosszú ismerkedés
jellemzőbb, h ismeretlen vadidegen férfival, rövid ismerkedés
jellemzőbb, h ismeretlen vadidegen férfival, szerelem első látásra
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, nem lehetne egyet kiemelni. Egyénfüggő is ki mennyi ismerkedést tart jónak, de nekem is volt olyan kapcsolatom, ami egy viszonylag rövidebb ismerkedés után alakult ki, de olyan is, ami meg barátságból.
2020. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó, de azt vettem észre, hogy azt semmiképp nem kedvelik, ha a semmiből odakeveredsz csapni a szelet. És egyébként ez jogos is valamilyen szinten
2020. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy láttam a környezetemben, hogyha az első pillanatban megvan a szikra, akkor lehet folytatás. Ha nincs, akkor nem. Tényleg... Talán 2 ismerősömnél volt az, hogy előtte volt egy hosszabb ismerősi szakasz. Az összes többinél, ha bejött a nőnek a férfi és az szabad volt, akkor lett kapcsolat.
2020. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az exem eddigi 4 kapcsolatából (mindegyik hosszabb távú) 3 fickót abból a szakmunkásképzőből ismer, ahova járt (köztük vagyok én is). A maradék egy fickó máshol tanult, de ugyanabban a városban élt mint a lány. Szerintem nagyon is jellemző, hogy régebbi ismerősökből szemeznek ki valakit a lányok, mintsem egy idegent akiről semmit nem tudnak. Legtöbben biztonsági játékosok.
2020. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én körömben az a jellemző (és rám is az jellemző inkább), hogy valahonnan azért előzetesen ismerjük az illetőt, tudjuk, kiféle-miféle, meg tudunk-e benne bízni, el tudjuk-e vele képzelni magunkat, mielőtt belevágunk valami komolyabba.
2020. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!