Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ne gondoljak mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne gondoljak mindig a párkeresésre?

Figyelt kérdés
Naponta többször belémvág az a negatív gondolat, hogy nincsen senkim és hogy nem lesz családom sem. Még egy jó napomat is tönkre tudja vágni, ha elkezdek agyalni az örök barátnő nélküliségen. A legjobb az lenne, ha elfelejteném végre az egész csajozós, barátnőkeresős dolgot és csak a tanulásra meg munkára fókuszálnék.

2020. máj. 12. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a választ, jelezd. Én is ezzel küzdök. Egyedül a szexuális kielégülés segít, de az meg önmagában nagyon drága mulatság.
2020. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha nekem is vannak ilyen időszakaim. Én azon gondolkoznék el, hogy miért gondolkozok erről ennyire negatívan, hogy a napjaimat is tönkretegye. A jó kedv meg tartalmas napok nem kell, hogy egy másik embertől függjenek. Önismereti tanulásgot levonhatsz és talán változtatni is tudsz rajta. Viszont olyat nem lehet, hogy valamire széndákosan ne gondolj. Minnél jobban nem akarsz rá gondolni, annál jobban fogsz.
2020. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy én is így vagyok, hiába verem ki attól csak rosszabb lesz... nem tudom elvonni semimvel se a figyelmet erről. 23 F
2020. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!