Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 évig voltam egyutt a paromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 évig voltam egyutt a parommal, az elso ev nagyon jo volt, de egy ido utan teljesen mas ember lett mint amilyennek megismertem ot. Kito tudnék segitseget kerni? Felek tole ha feljenetem megjobban felduhitem ot.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kezdtunk el veszekedni a veszekedesek egy ido utan tetlegesegig fajuktak el. Egy ido utan mar feltem barmiért szolni ami nem tetszett mert nem csak lelkileg de testileg is bantalmazott a parom , senkinek nem mertem elmondni hogy mi tortenik a kapcsolatomba a barataim nem olyan embernek ismertek meg aki nem all ki magáért ha valami nem tetszik neki ezert egyre gyanakvobbak lettek hogy miert vagyok egyutt a parommal aki ilyen lekezeloen es csunyan beszel velem mindenert eloszor nem mertem elmondani az okát hogy miért is nem rakom mar ki az eletembol.Nagynehezen raszantam magam hogy elkuldom vegre, megertette es ossze szedte a cuccait es elkoltozott a lakasombol. Azt hittem hogy vegre vege a sok bantalmazasnak , de tevedtem mar egy honapja nem vagyunk egyutt de napi szinten zaklat es fenyeget , azzal hogy tonkretesz engem es a csaladomat is azzal hogy megfog oletni azert amit tettem vele, nem tudom kihez forduljak aki tudna segiteni a rendorseg nem csinalna semmit egy tavoltartasival nem erek el semmit . Minden nap rettegek hogy mit fog tenni. Aki volt hasonlo helyzetben , mit csinalt? 25 L

#zaklatás #bántalmazás #Csaladonbelüli erőszak
2019. dec. 2. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Hat azért gyűjts bizonyítékot hangfelvétel telefonálás közben, messenger űzik SMS-ek...és menj be a rendőrségre legyen tudomásuk róla. Ha netalántán ne adj isten tettlegességig fajulna akkor elő is veszik.

Ami az én tanácsom, tudom tudom nem valami humánus de beválik. Nekem is volt anno egy barátom aki nem hagyott békén, fenyegetett zaklatott. Pár családtag akik zurosebb körökbe mozogtak, elvitték kocsikazni egyszer. Nem bántották, egy ujjal nem értek hozza, de a srácot a büdös életbe nem láttam többe.

2019. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, mármint nem keresett többe :D láttam párszor az utcán de köszönni sem mert, meg mielőtt valaki rosszra gondolna
2019. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel velük a kapcsolatot!! Pont erre van, értenek hozzá.


[link]

2019. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!