Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden férfiről teljesen más derül ki, mint amilyennek elsőre látszik?

Figyelt kérdés

Azokról a fiúkról akiket kedvesnek ismerek meg,egy idő után kiderül, hogy érzéketlen bunkók.

Míg akiket meg nyers flegma figurának látok, egy idő után kiderül róluk hogy tök érzelmesek, lelkizősök.


2019. júl. 8. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Hallottad a mondast hogy ne a borítójáról ítéld meg a könyvet? :)
2019. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Nőkről ez hatványozottan igaz! Teljesen mások mint amit adnak magukról!


A Hu de rendes fiucskáknak elég beteg gondolataik vannak azert is olyan myájasok igy környékeznek be


Mig a nyers flegmak meg meg mondjak az őszintét persze itt is van aki tényleg alapból nyers flegma és nem rendes de általában kevésbé...


De nőkre általában mindegyik jatsza a nagy szuzies ártatlan vagy érett nőt aztán meg egy nagy kisgyerek vagy egy nagy qurva!

2019. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Rockarc ***** válasza:
45%

Rossz emberismeret.

A flegmakkal sem fogsz jol jarni, csak szolok! Az csak a Hollywoodi filmekben van, hogy a marcona kulso erzo szivet takar, mert meguntak az emberek, hogy a hos mindig pozitiv tulajdonsagokkal van felruhazva. Nem volt eleg "izgi", igy legyartottak ezt a karaktert, kozmegelegedesre. Ne dolj be az ilyen meseknek, aki alaphangon parasztul viselkedik, az melletted is csak atmentileg tudja visszafogni magat. Keress tovabb.


43F

2019. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Rockarc én bírom a válaszaid, mert általában jók. De most tévedsz.

Én pl. kinézetre egy tök marcona ember vagyok. A stílusom olykor nagyon csomagolás nélküli, és nem jópofizok.

Viszont bunkó nem vagyok (néha alszom is) :)))

Állatokat mentek, segítek azoknak akik megérdemlik, és tisztelem becsülöm a párom.

Szóval belőlem ki sem néznéd , hogy képes vagyok pl egy beteg galambot gondozni hónapokig, vagy napokat elcseszni hogy egy sérült állatot el tudjak vinni.

2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Szánalmas, ha valaki nem tudja az igazságot elfogadni!
2019. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Talán azért mert minden nőről is más derül ki.
2019. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem értem miért pontozzátok le a második válaszolót, mivel teljesen igaza van. Amiket leírt, azok igazak. Ha tapasztalatlan ilyen téren, akkor nagyon jól ráérzett a lényegre. Én sajnos nem jöttem erre rá korábban.

N

2019. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igaz sztori.

Randizok egy lánnyal. Azt mondja nincs senki rajtam kívül.


Kicsi utánajárás a társaságban. Utána kiderül hogy rajtam kívül 2 srác írogat neki. Egy meg meghúzta nyár elején.


Őszinteséget csak őszinteségért cserébe várhatsz

2019. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rockarc ***** válasza:
77%

#4


Bocs az altalanositasert, eddig nem talalkoztam kivetellel, de elfogadom, hogy van ilyen. ;)


43F

2019. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező ez a nők 90% is elmondható, írom ezt nőként.

Gondolom pár példából sikerült így általánosítani.

2019. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!