Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki netes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki netes ismerkedésnél kreatív kezdő szöveget vár el, honnan tudja, hogy azzal jó lesz együtt lenni, aki nem kreatív kezdő szöveget ír azzal rossz lesz?

Figyelt kérdés

Ez tipikus nők lapja, blikk vagy velvet színvonal. Egy egyszerű sziából is lehet színvonalas beszélgetést kihozni. Egy "hogy vagyból", "mit lehet rólad tudni" kérdésből is. Ilyen monotonnak bélyegzett kezdéssel is sikerült jó beszélgetéseket és találkozásokat összehoznunk. Azt nem értem, hogy mit akarnak az ilyen pics@k, akik kreatív kezdést várnak? Ja, hogy ők nem tudnak azok lenno, és a másiktól várják el? A kreatív beszélgetéshez idő kell! Nem is beszélve arról, hogyha normális bemutatkozást ír magáról, akkor könnyebben tudok indítani, mert találhatok közös pontokat és így könnyebben tudnánk beszélgetést kezdeni. Arról nem tehetek, hogy lusta írni magáról egy, két sort, de bezzeg azt leírja, hogyha nem vagy kreatív akkor húzz innen.


Engem az gondolkoztat el igazán, hogy miből gondolja azt, hogy egy kreatív kezdés egy sokkal jobb kapcsolatot hoz létre, mint egy monotonabb kezdés. Ez egy tipikus női logika. Normális nő tisztában van azzal, hogy egy jó beszélgetéshez kell egy kis idő. Ráadásul önzőség is ez, mert amikor valaki egyből elvárja a pezsgést, akkor szórakoztatni akarja magát, és úgy gondolom egy normális férfi kerüli az ilyen nőket.


2020. máj. 23. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

egyet értek hogy egy egyszerű kezdésből is lehet jót kihozni, de..

a külső is sokat számiít. Nem csak nekünk lányoknak, nektek fiúknak is...

Szóval ha a képeid alapján nem tetszel amúgy akkor, nagyobb az esély hogy akkor írok vissza csak ha a kis irományoddal le tudtál nyűgözni valamennyire

Ha valamiért a képeid alapján pont az esetem vagy akkor lehet az egyszerű sziára is visszaírok.

Ha pl valami nagyon jó pasi vagy, és csak egy sziát írsz, de azután sem indul be az beszélgetés kellőkép, akkor nem fog érdekelni hogy a képei mennyire jók, ha nem lehet az illetővel beszélgetni.

Most csak magamból indulok ki, nem tudom a többi nőnél hogy működik.

Épp ezért szeretek majdnem mindenkinek visszairni társkeresőn, akiben látok egy kevés értelmet is, mert sosem tudhatod hogy pl egy képeken rozzantabbnak tűnő srác milyen a való életben.

Pl a pasim a képeken tök unalmasan nézett ki, a szövege sem hatott meg mert elég infantilis módon írt, ráadásul mikor bejelölt fészen volt olyan hülye, hogy még kinthagyta hogy házas (akkor vállt épp)

Nem sok reményt fűztem hozzá, de megadtam az esélyt magunknak mert bárhogy elsülhet, és nagyon nem bántam meg, azóta együtt vagyunk.

Volt olyan pasi is h a képen tök aranyos volt, csetelni is nagyon jó volt az illetővel, de találkozáskor még egy kvt sem mert megrendelni, annyira zavarban volt. Még itt is adtam több esélyt, lett pár randi, gondoltam majd lekűzdi ezt, de reménytelen volt.

Szóval szerintem ha egy lány tényleg normális kapcsolatot szeretne, akkor minden arra érdemes embernek megadja az esélyt.

2020. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm imádja a szép szavakat, tréfás megfogalmazást, rímeket, ő biztos szívesen látna valakitől kreatív kezdést. Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy honnan tudnák a nők, hogy az adott kreatív szöveget korábban hány másik nőnek szóló levélbe copypastelte be a tisztelt Vip tag.
2020. máj. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ha lusta írni pár sort magáról akkor mire kreatív szövegeljen egy pasi. Egy nő feltölt 10-20 képet ,azok lehetnek pózolós ,divatbemutató jellegűek is ...bár az is mesél. De azt szeretem,ha 5-6képe van ami bemutatja az életét. Pl múzeumos kiállításos kép..vagy főzős kép,barkácsolós kép, versenyautós kép,könyves kép...számomra mind mesél.
2020. máj. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

amilyen húgyagyúakkal képesek a nők vergődni, elhiheted, hogy a világon semmi jelentősége nincs se annak, amit írsz, se annak, ahogyan viselkedsz, se semminek.


a nők 99 százalékának a fejében keveredik a sértődött, arrogáns ostobaság, a hirtelen, zsigeri, erőszakos akarással.

hiába vagy te phd nyelvész, ha a nőnek éppen olyanja van, akkor idegesíteni fogja az is, hogy tudsz magyarul, és hiába vagy egy analfabéta suttyó, ha, a nő eldöntötte, hogy most neki egy hagymaszagú kőműves "kell", akkor makogásra is szmájlizgatni fog, majd közli 10 perc után, hogy este amúgy ráér.


kár ezt fejtegetni, mert nincs megoldóképlet.

a nők életük legmegalázóbb, legkínosabb, leggusztustalanabb maszatolása előtt is szent meggyőződéssel gondolták, hogy az nekik jó lesz, és erőszakosan akarták. mert ilyen hülyék szegények.

a legszarabb, legunalmasabb, legvállalhatatlanabb kapcsolatokban is képesek benne maradni évekig, mert bár elveik vannak, de ezek az elvek megállnak mindig az álomvilág, és zagyván homályos elképzelések szintjén, és köszönőviszonyban sincsenek a valósággal.


ebből kiindulva pedig el lehet gondolkodni azon, hogy mennyi jelentősége lehet annak, hogy úgy köszönsz-e be tinderen, mint egy keménykalapos gróf a 18. század végéről, vagy csak simán megkérdezed, hogy tízezerbe belefér-e a natúr francia végig.

2020. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kezdésen múlik, hanem magán a beszélgetésen. Ismeretlenül tényleg nem nagyon lehet mit írni a szián kívül valakinek, de ha válaszolok rá, veszem a faradtságot, hogy ne egyszavas mondatokban kommunikáljak, elolvassam az üzeneteit és a profilját és az alapján kérdezzek/reagáljak arra, amit írt, akkor annyit elvárok, hogy ne merüljön ki részéről a további kommunikáció annyiban, hogy "igen", "nem", "értem", "rendben". Nem is a kreativitás a fontos, már az is elég, ha nem olyan stílusban ír nekem, mintha baromira untatnám, a háta közepére sem kívánna, de azért kedvességből válaszol.
2020. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

#4

Azért kemény, hogy léteznekekkora parasztok...

2020. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedésnél az átlag férfiak a bohócok a cirkuszban, a nők meg a nézőtéri közönség, aki ki van éhezve arra, hogy unalmas hétköznapjaikon szórakoztassák őket (vagy tényleg ennyire nem tudnak kommunikálni...) amíg el nem jön a szőke herceg.
2020. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kreatív szöveg nem arra garancia, hogy az illető jó ember, hanem hogy van humora és érdekes. Nem fontos a kreatív szöveg, de volt már olyan aki azonnal megfogott az adatlapjával pedig amúgy nem jött volna be.
2020. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod, hogy ez a normalis nőket úgy sem érdekli, akkor nem mindegy?

Legalább rögtön ki tudod szűrni, hogy valaki nem normális.

2020. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tehát akinek bejön a humor meg az intelligencia, az nem normális? Mesélj még...
2020. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!