Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csak szexkapcsolatot keresnek és sikeresek benne, hogyan csinálják? Főleg a NEM adonisz külsejűek válaszaira vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Kérjek ajánlólevelet az exeimtől, hogy a szexuális teljesítményemre szinte sosem volt panasz?


Mert megértem én a női szempontokat is, hogy ha szexre bárkit megkaphatnak, akkor miért érjék be egy kopaszodó átlagsráccal, amikor bármilyen külsőre és típusra vágynak, csak szex esetén nagyon alacsonyan van a léc. Ha például beérik olyannal, aki analfabéta, akkor görög félisten külsejű emberek is összejöhetnek. Szexre meg bőven megteszi. Ha nem túl intelligens, annak is van előnye. Eldobsz neki egy kekszet és gyorsan bezárod magad mögött az ajtót, amikor már meguntad.


Az sem érdekel, hogy milyen felszínes szemétláda vagyok. Én inkább azt tartom gerinctelennek, aki kapcsolatot ígér azért, hogy szexelhessen. Boldog vagyok egyedül, a gondolatától is kiráz a hideg, hogy valakivel együtt éljek, gyereket szintén nem akarok, így a párkapcsolat több fronton is kilőve. A szexet viszont nagyon szeretem.


Normális emberek válasza érdekel (tudom, ezen az oldalon az ilyen ritka).



2020. máj. 24. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is normális emberek kérdéseit várjuk, de legtöbbször csak ilyen jut.
2020. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"egy kopaszodó átlagsráccal," Ez a gond.

A jó nők szexkapcsolatra kapnak jó pasit is. Miért érnék be veled?

Vagy neked kellene beérni nagyon-nagyon rossz külsejű nőkkel és lehet szexkapcsolatod.

Ha eddig nem hallottad volna, az ismerkedésben farkastörvények diktálnak.

2020. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
farkastörvények! Farkas! Érteeeeed?!!!
2020. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

menj el akkor prostihoz.. ott csak szexet kapsz mindenféle kötöttség nélkül. Probléma megoldva.


Ja, hogy fizetni se akarsz érte. Begyűjtenéd a munka gyümölcsét, csak maga a munka büdös.. aha értem.

2020. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyes válaszával. Te normális válaszokat vársz, mi meg normális kérdéseket.
2020. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzunk valamit.

A szexkapcsolat nem prostihoz mászkálás, hanem lehet benne kölcsönös !!! vonzódás, sőőőt áétalában van is. A lányok nem feltétlenül hajtanak adonisz külsejű pasikra. Ők azzal a pasival bujnak ágyba, aki megfogja őket a stilusával, modorával és enm utolsósorban az első 2 percben, ahogy hozzáér, megsimogatja a pasi.

Na és itt dől el általában, hogy kirázza a csajt a hideg az érintésétől (mert úgy ér hozzá), vagy csak úgy, ahogy otthon az ajtófélfát smirglizi. :-). Na az ilyen pasi lehet akármilyen adonisz, nem fog kelleni a csajnak, még szexre sem.

2020. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó az egyetlen értelmes választ!


Ezzel tisztában vagyok én is, csak nem jutok el addig a pontig, hogy megsimogassam. És ha véletlenül közelebb is kerülök néha 1-1 lányhoz, az tuti kapcsolatfüggő.


Ezzel szemben az adonisznak rengeteg lehetősége van, csak éppen ha béna, akkor az egy éjszakából nem lesz több éjszaka. De ez engem nem vigasztal. Még ez is ellenem dolgozik, mert végre egy nő levetkőzi a buta társadalmi gátlásokat, elhatározza, hogy ő is a SAJÁT életére koncentrál, de a szexről azért nem mondana le felszed egy ilyen srácot, lesz egy rossz vagy semleges élménye és levonja a következtetést, hogy "szerelem nélkül mit sem ér a szex".


Na egy ilyen negatív tapasztalat után rúgj labdába átlagos külsővel.

2020. máj. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!