Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi azt hogy ő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi azt hogy ő már sose tudja elképzelni hogy párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

22/F vagyok teljesen normális adottságokkal rendelkezzek és rendszeresen sportolok. Nem is akarok evvel senkit untatni. Viszont az igaz hogy nincs olyan társaságom ami igazan magamnak éreznek és amiben szívesen vagyok, így ismerősökön keresztül se tudok ismerkedni. De valahogy nem is látom azt, hogy akár a következő évekenbe belül tudnék e szerezni barátnőt.

Ha valaki szeretné, tudok képet is küldeni magamról. :)



2020. máj. 25. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Tinder.
2020. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Tinder csak a kinézerről szól, férfiak 95%-ának kilőve. Ha valaki visszahúzódó, nincs 10+ jó, sőt befolyásos barátja, akkor a legtöbb nő levegőnek veszi. Engem nem is egy, hanem 3 nő dobott, amikor megtudták, hogy csak 1-2 barátom van és azok is 200+ kilométerre laknak tőlem és 3 havonta fotok csak velük össze. A nők nagy része társasági ember, imádják, ha a pasijuk megy mindenhová, mert népszerű és hívják a haverok + céges bulik.
2020. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor 25 évesen majd varázslóvá alakulok vagy mit szoktak ilyenkor mondani:D
2020. máj. 25. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

"A nők nagy része társasági ember"


😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Üdv: egy nő

2020. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én se akartam hinni ebbe hogy minden nő társasági ember.:D inkább max az tetszik nekik hogy "népszerű" és így a csajnak se lesz unalmas vele lenni. Bár ha ezen múlik a kapcsolat akkor az nem is ér sokat:D
2020. máj. 25. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele.Üresek és felszínesek a mai kapcsolatok,egyáltalán nem arról szól,amiről kellene.Csak a testi kapcsolat és a külső tartja össze őket.Viszont arra rácáfolnék,hogy minden nő társasági ember.Én konkrétan életemben ha voltam kèt házibuliban sokat mondok,kb 4 barátnőm van,akikkel néha összefutok és ennyi.Sőt,a barátnőim is kb csak egy szülestésnap,vagy esküvő miatt járnak el úgymond "szórakozni".Szóval ez szerintem iszonyatos tévhit.:D 21/l
2020. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos Tinderen a legtöbb nő tényleg állandóan utazik, borozik, bulikázik. Sőt, egyik csaj kiírta hogy kimondottan sok fiú barátja van...


De szerencsére mint mindenhol, ott is akadnak kivételek. Nekem volt már szerencsém ilyenhez. 🙂

2020. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. :D
2020. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tinderen engem NULLA lányt húzott jobbra.

XD


20F

2020. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tinder is arról szól amiről minden más is párkeresés terén. Keresni és szűrni. :)
2020. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!