Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban a nők egója...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban a nők egója annyira magas már akárkinek vissza sem írnak??

Figyelt kérdés

Idegen nő 90% hogy nen ír vissza.


Viszont egyre gyakoribb, hogy tesztelgetnek olyanok akiket isnersz is és véletlenül olyat írsz ami neki nem tetszik onnantól még SMSre sem válaszol nem még netes médián keresztül :(


Ez szerintem azért van mert túl könnyű bepasizniuk, igazságtalanság az egész a férfiakra nézve és azt mondom sztrajkolni kellene a Face, Insta, Twitter, Tinder, Badoo stb. ellen és akkor nem csak a fullos pasiké lenne a világ, mert személyesen istenybizony a nők sem tennék ilyen magasra a lécet!!!!


F/28



2020. máj. 26. 09:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Lehet rossz embereknek irogatsz
2020. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
99%
"Ez szerintem azért van mert túl könnyű bepasizniuk". Akkor mi a kérdés? Ha tudsz olyan finom sütit sütni, hogy sorok kígyóznak a házad előtt, akkor megteheted, hogy nem adsz annak, aki nem szimpatikus neked. Igaz?
2020. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
99%
Ha te megkaphatnál minden fullos nőt akkor miért jönnél össze egy rondával?
2020. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

És miért is kéne neked visszaírni?

Főleg egy idegen nőnek?

Eszem megáll, milyen retardaltak egyesek.


És még mindig: ha egy nő bepasizik, akkor egy férfi is talált párt.

2020. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
99%
Én nehezen pasizom be, mégis ignorálom azt, akivel nem akarok beszélni. El vagyok én évekig egyedül is, de nem társalgok olyanokkal akikkel nem akarok. És nem vagyok már mai csirke, régen is ilyen voltam. Nem azért mert hatalmas az egóm, hanem mert van egy egészséges önbecsülésem.
2020. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

Többségében hozzá vannak szokva hogy pasik kezdeményeznek, ez van.

Ugyanakkor ha neked csak 10-ből 1 ír vissza akkor talán nem a nőket kéne első körben hibáztatnod hanem elgondolkoznod azon, hogy te mit írsz nekik. Az mennyire érdekes, figyelemfelkeltő, egyedi, mert van egy olyan érzésem, hogy nem túlságosan.

2020. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem magukhoz viszonyítva éreznek kevésnek. Egyszerűen csak kevés vagy. Sablonos, dögunalmas, elcsépelt, nullaeffortos. Ha a világ legszarabb, legcsúnyább embere lennék, akkor sem foglalkoznék azzal, aki untat. Inkább felcsapnék egy jó kis könyvet
2020. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%
A legrondább nőnek sem teszel szívességet azzal sem te, sem más, hogy összejössz velük. Nincs szükségük kapcsolatra mindenáron egyszerűen. Azért ilyen ráérősek és válogatósak. Majd a megfelelővel leállnak, de amúgy van más amivel elfoglalhatják magukat. A férfiak többségének meg nonstop merev a nudli, emiatt folyamatosan vergődnek a nők előtt...
2020. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Miért kéne visszaírnom bárkinek?

Nem vagyok fent társkeresőkön, de például ha Facebook-on vagy Instagramon rám ír egy ismeretlen, akkor miért válaszoljak neki?

Nem, nem írok vissza mindenkinek, esélyt se adok mindenkinek.

A barátommal se úgy ismerkedtem meg, hogy írt Facebook-on, hogy "Szia, hova valósi vagy"?", vagy "Szia. Lenne kedved ismerkedni?". Hamar összejöttünk, szóval nekem könnyű volt bepasizni, neki pedig könnyű volt becsajozni. Vagy szerinted a nem leszbikus lányok kivel jönnek össze (ha összejönnek) ha nem férfiakkal?

22/L

2020. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Idegenek üzenetét meg sem kapom, még szép, hogy nem írok vissza. A közösségi oldalakat nem párkeresésre használom, nyilván nem a tinderre gondolok itt.


Lehet, hogy lenne értelmes ember azok között, akik írnak, de tudod az ilyen üzenetek nagy százaléka a Lákátos Dzsúlijó szintű emberektől érkezik, így figyelmen kívül hagyjuk őket ( ezáltal azt az egyet az ezerből is, aki esetleg normális lenne).


Ha visszaírok, hogy nem ismerkedem, akkor pedig én leszek a szemét kva ok nélkül, amit megint csak nincs kedvem hallgatni. Nem hiszem, hogy sokan élvezik, ha idegenek szidják még az anyját is csak azért, mert normális volt és reagált, hogy köszi nem.


Szóval egyáltalán nem az egó miatt van sok esetben, hanem azoknak a viselkedése miatt, akik általában teljesen ismeretlenül írogatnak olyan felületeken, amiknek nem a társkeresés a célja.


És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy nem vagyok köteles időt fordítani olyanokra, akikkel nem szimpatizálok, főleg ha van, aki még érdekes is számomra.

2020. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!