Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők akik csak szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők akik csak szexkapcsolatra vágynak,nektek ez így megfelelne?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy a férfi tényleg csak akkor keres ha szexelni támad kedve és több napon akár heteken keresztül is ignorál.

Én ebben a helyzetben vagyok és már nagyon unom, hogy néha legalább annyit megkérdezne mi van velem... Ha én hozom fel akkor rendszerint neki nem alkalmas.. Hogy gondolja egyaltalan hogy ez megfelel bárkinek is? Csak azért nem küldöm el a francba mert tisztában vagyok vele, hogy nem tartozunk egymásnak semmiféle elszámolással, de ez mégis már kezd idegesíteni.

Bunkók kíméljetek



2020. máj. 27. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem, ez így nem lenne megfelelő szexkapcsolatban sem. Nyilván nem lehetnek olyan elvárások, mint egy normál párkapcsolatban, de heteken át tartó ignorálást nem viselnék jól. Mint minden emberi kapcsolatot, ezt is ápolni kell, legalább valami minimális szinten.
2020. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Biztos nem.
2020. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Nekem ez lenne a megfelelő. Nem fogok a biopéniszemmel bájcsevegni. Ha többet akar, ahhoz kapcsolat kell, azt ki kell érdemelni. Tűnékeny, ócska emberekre, akikre amúgy sem számíthatok, mert nem barátom és nem társam, nem fogok emberileg ráfordítani energiát.
2020. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz, főleg női részről csak a testiséget megélni. Sokan hiába vannak tisztába a szabályokkal, az érzelmek működnek, vágyódik a lelke is a másikra, ami jobbá teheti/tehetné az együttléteket.
2020. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Nekem igen. Nem akarnék a hogylétemről vagy bármi másról csevegni vele, minek? Abból meg, hogy ha én kezdeményeznék találkozót, neki nem alkalmas, nem csinálnék lelkiismereti kérdést. Nyilván ha ő keres, és nekem nem jó, én is lemondom. Akkor kell találkozni, amikor épp mindkettőnknek jó és szeretnénk.
2020. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Egyetértek a négyessel nagyon. Már egy ideje ez a helyzet közöttünk és azóta már a találkozókat sem élvezem annyira..
2020. máj. 27. 13:57
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

"Hogy gondolja egyaltalan hogy ez megfelel bárkinek is?"

Látszólag neked eddig megfelelt. Ez van, ennyit érsz neki.

2020. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Eddig nem ez volt. Csomót beszélgettünk mielőtt ez az egész ilyenre fordult volna...sőt még volt hogy még akkor is amikor már alakult ez az egész.Nekem nem felel meg, de most mit erőlködjek?
2020. máj. 27. 14:01
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked ez nem felel meg, nem szexkapcsolatot kéne keresned. Mondhattok bármit, a tényleges szexkapcsolat csak a szexről szól, ez van.
2020. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak képesek így működni, és még meg is sértődnek, ha reklamálsz, hogy miért akarsz többet ott, ahol nem "jár".

Léteznek igazi szeretői kapcsolatok is. Szerintem hagyd ott, mert ha a lelked nem boldog, a tested sem lesz az (vele).

4.

2020. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!