Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti a társkeresőkön a 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti a társkeresőkön a 25 év feletti szűz férfiakat minden esetben azonnali lerázással "jutalmazzátok"? Egy ilyen férfiről azt gondoljátok, hogy nem is nevezhető férfinek és örök magányt érdemel?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 14:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%

10.


Jó, szerinted akkor mi a helyes út? Őszintének lenni és megszívni az utolsó mondatokban is taglalt előítéletek miatt? Én tudom, hogy mellébeszélni, szépíteni nem szép dolog. De milyen más megoldást tudsz mondani...?


Az előítéletekkel van itt a fő gond, a többi csak tünet vagy ennek folyománya.

2020. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%
Tízes rendesen elolvastad a fenti válaszokat?Ott ha nem hazudik bukó egyből ......de többnyire ha csak utólag derül ki akkor is csak alibiindok a hazugság mert az bántja őket hogy igazából nem voltak elég szigorú “minőségellenőrök” átment/bejutott olyan amit mások bezzeg megszűrtek
2020. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
4%

12.


Mondjuk nem alibi-indok, mert a hazugság nem szép, én teljesen megértem, ha emiatt repül valaki. De ez egy ördögi kör, az egyetlen jó ebben, hogy egyszer kell hazudni, másodjára már nem.

2020. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
De miért akarna olyan emberrel együtt lenni, aki számára ez kizáró ok? Oké, vannak ilyen lányok, de olyanok is, akiket nem zavar, nem előítéletesek ezzel kapcsolatban vagy nem vonnak le belőle messzemenő következtetéseket.
2020. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
15%

14.


Igen, elvileg vannak, de nagyon-nagyon kevesen sajnos a sok előítélet miatt.

2020. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
Engem azért zavar, ha tapasztalatlan egy férfi, mert sikerült már két olyan tapasztalatlan pasit kifogni, akikkel mind az ágyban, mind párkapcsolatilag rossz volt. Nem akarok újra egy olyan pasival lenni, akinek fogalma sincs róla, hogy hogy működik egy párkapcsolat, hogy kell fenntartani azt. Ez nyilván nem jelenti azt, hogy minden szűz pasi ilyen, és egy tapasztalt pasival is járhatok ugyanígy, de elég negatív élmény ért ezzel a két tapasztalatlan pasival, szóval inkább adnék esélyt most egy tapasztaltnak.
2020. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
88%

15. Értem, de én komoly kapcsolatra olyat keresek, aki hozzám hasonlóan gondolkodik. Ergo nem (csak) azért nem akarnék hazugsággal indítani, mert az milyen csúnya rossz dolog, hanem mert az, hogy egyáltalán hazudnom kéne ahhoz, hogy elfogadjon, arra utal, hogy nem ő a nekem való társ. Ha sablonosan vagy előítéletesen gondolkodik, jó esély van rá, hogy a későbbiekben sem érezném magam felhőtlenül jól vele, vagy nem tudnék önmagam lenni.


Valamilyen szinten megértem, ha valaki, akinek nagyon nem megy a társkeresés, úgy érzi, hogy luxus lenne még válogatni is meg várni a "tökéletesre", de azért nem is kell mindenmindegy alapon hozzáállni.

2020. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nincs baja senkinek azzal ha szűz vagy, sőt nekem még egy beszélgetés folyamán se dobódott fel az a kérdés, hogy "bocs te szűz vagy?".


Azzal van a baj ha emiatt érződik rajtad hogy furcsa vagy. Ha például tapadsz a másikra és greedy vagy, akkor az taszító tud lenni.

2020. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
34%

17.


De így viszont könnyen lehet, hogy sosem lesz senkink, ami viszont... hosszú az élet ehhez. Még úgy is, hogy én szeretek egyedül lenni a lakásomban, meg ilyesmik. Én őszintén megmondom, nem hiszek abban, hogy létezik olyan akit ez nem zavar. Maximum ha nagyon fiatal, vagy amolyan lázadó természet aki "csakazértis" szembemegy az idióta előítéletekkel.


Egy idő után megszűnik az illúzió, megszűnik a reménykedés.

2020. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
58%
#16 vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy én nem nézem le emiatt egyik pasit sem, nem gondolom, hogy örök magányt érdemel, és azt sem, hogy nem nevezhető férfinak, annyit gondolok csupán, hogy valamiért eddig nem jött össze neki, és sajnálom, de nem én leszek az, akivel összejön a dolog, a negítav élményeim miatt.
2020. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!