Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy Tinderen a férfiak legjóképűbb 15 %-ának ír csak vissza a nők szebbik 50 %-a?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Semmi.
2020. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Tapasztalom :D


Egy nem 15%-os férfi.

2020. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
sajnos, hidd el, jobb ha nem csajozol. Én már 3 éve abbahagytam, 35 F.
2020. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Örülök neki, mert helyes férfiként ennek haszonélvezője vagyok. Nem vagyok a felső pár százalékba tartozó jóképű bőven, de azt mondanám az a 10-15 körüli teljesen reális.


Nem viccelek, legutóbb fél éve felmentem 1 hónapra (vettem Tinder Goldot is arra az időre) és volt kb 100 matchem, abból randiztam 5 csajjal és annyiból lett is barátnőm. Néha ennél egy kicsivel nehezebb, de tényleg max 1-2 hónap kell és nagyon max 6-8 találkozó, amire találok párt. És összességében helyes, intelligens, normális lányt. (A nők többsége Tinderen is kapcsolatot keres.)

2020. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4: mennyire válogattál?


Nem gondolom magam extra jó kinezetűnek, a képeim se a legjobbak de nekem bő kb 50 match lehetne eddigi két hét alatt (gold) de a felét balra húztam mert nem nem voltak különösebben vonzok

2020. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én a kérdést sem értem. A nők 50 %-a szép? Akkor hol vannak az átlagos lányok? Lehet, hogy egy jó pasinak bejönnek a telt nők, míg egy átlagosnak csak az 50 kg-os lányok. Egyébként te honnan tudod, hogy ki kinek ír vissza?
2020. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Honnan ez a statisztika? Engem átlagon aluli csajok is offoltak már, meg szépek is írtak vissza. Én meg tök átlagos vagyok. Most akkor ez hova tehető? Ezek szerint nem minden a kinézeten múlik 🤔🤨
2020. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz a tipped. Ennél sokkal durvább a helyzet 😕

[link]


Tehát a nők egyáltalán nem látnak szinte semmilyen férfit vonzónak. Inkább csak elfogadhatónak. Nagyrészt pedig egyenesen rondának. Azaz inkább a felső 5% kapja a figyelem 80+%-át.

2020. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

5. A túlsúlyosakat és a csúnyákat húzom balra. Az hogy kinek mi a csúnya, lehet egy kicsit más, de azért a legtöbben valami hasonlóra gondolnak. Egy csinos arcú + vékony/átlagos alkatú lányt szeretnék mindig.


Amúgy nem 100 matchem volt, hanem 100 lány húzott jobbra. Tudjátok Tinder Golddal előre látod, hogy ki húzott téged jobbra, mielőtt matchelnél velük, ha akarsz. Egyébként mivel egy fodrászatnak modellkedem, ezért vannak jó, profi fotóim. De a 100-ból olyan 60-70 volt az, akiket én is vonzónak tartottam + nem a világ másik végéről húztak jobbra, hanem a közelből.


6. A kérdező sem azt írta, hogy a nők 50%-a szép, hanem hogy a szebbik 50%. Tudod, ha azt mondom hogy benne vagyok a legokosabb 99%-ban, az csak annyit jelent, hogy nem vagyok benne a leghülyébb 1%-ban.

2020. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Még mindig meglepődök azon hogy egy karcsú, csinos arcú huszonéves lány az átlagos, de amikor a társkeresőn rám írnak az átlagos férfiak, ők mindig golyófejűek, bénácska arcú kockák, legalább 15 kiló felesleg van rajtuk, kopaszok vagy egyszerűen sótlan, stílustalan, teljesen jellegtelen, férfiatlan kis senkik. És ha véletlenül akad közöttük egy darab férfias jelenség, akkor az már felső 15%....aha, persze. És akkor kik a valóban jóképű,jótestű férfiak?
2020. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!