Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként zavarna ha a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként zavarna ha a férfiról megtudod nem vezet autót egy trauma miatt?

Figyelt kérdés

Balesetben 3-an haltak meg mellette és ezért soha többé nem akar vezetni, mert olyan szinten traumatizálta a dolog.


El tudnád fogadni ha amúgy vonzódsz hozzá vagy inkább keresnél kevésbé problémás férfit?



2020. máj. 30. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Semmi baj, nekem van jogsim.

23l

2020. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarna (ha független lennék). Teljesen érthető. En meg soha többé nem búvárkodom amióta pánikrohamot kaptam a víz alatt.
2020. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

El tudnám fogadni. Viszont nehéz életünk lenne, mert én sem tudok vezetni, rettegek a vezetéstől, ha szemben előznek, becsukom a szemem, szóval jobb, ha nem ülök volán mögé és nem is tudok sokfelé figyelni.

De ha szeretek valakit, főleg ha ilyen előzmény után nem akar vezetni, megérteném és elfogadnám.

2020. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Keresnek kevesbe problemasat. Elhiszem, hogy ez egy rossz emlek, de ne befolyasolja mar ennyire a jelent.
2020. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem zavarna. Az sem, ha csak nem vezet, nem kell hozzá trauma.

Én sem tudok vezetni.

2020. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
Igen, mert igénytelennek tartom azt, aki bszik feldolgozni a traumáját, csak él vele, mint piúppal a hátán és beszariskodik arra hivatkozva
2020. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
6-os válasza nem jelent semmit mivel nem haltak még meg szegényke mellett.
2020. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Mig Budapesten eltem, nem is gondolkodtam autoban. Nagy ritkan taxi, auto egyaltalan nem kellett az eletembe.
2020. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha mellém hajlandó beülni utasként, akkor nem zavarna.

Azért egy ilyen traumát nagyon nehezen hagy maga mögött az ember, akkor is, ha kap megfelelő segítséget és támogatást.

2020. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

Továbbra sem azzal van bajom, hogy valakinek mondjuk nincs jogsija vagy kocsija, agyatlanok. Azzal van bajom, ha egy traumatizált vagy lelkileg beteg személy szarik a saját lelki egészségére és elfogadást vár. Rohadtul nem érdekel, hogy valaki vezetni nem akar, hidakon átmenni vagy épp valami szar trauma miatt lett alkoholista vagy egyéb. Nem akarok olyan ember mellett élni, aki nem érzi fontosnak változtatni ezen és meggyógyulni.


Én is küzdöttem lelki problémákkal, mert meghalt egy közeli szerettem... Nem kell ribizni meg pitsázni, nem a qrva kocsitok érdekel, hanem az, hogy ha szükség lenne rátok, a szaros múltatok miatt alkalmatlanok vagytok a jelenben cselekedni.

2020. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!